Home / Wiadomości / Patronaty / Nemesis – instrukcja PL

Nemesis – instrukcja PL Zapowiedź

MAMY TO! Otrzymaliśmy od Rebela polską instrukcję do Nemesis więc się niezwłocznie nią z Wami dzielimy. Jednocześnie z dumą informujemy, że Games Fanatic jest jednym z patronów medialnych gry, która zostanie wydana w Polsce za sprawą wydawnictwa Rebel.

Nemesis jest kooperacyjną grą przygodową w klimacie survival horroru autorstwa Adama Kwapińskiego. Gracze wcielają się w niej w rolę członków załogi kosmicznego transportowca „Nemesis”, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię.

W 2017 r. Nemesis zebrał podczas kampanii na Kickstarterze ponad 3 000 000 funtów i został wsparty przez ponad 30 000 graczy.

Wrażenie z rozgrywki w prototyp Nemesisa opisywał 5 lat temu na łamach GF Ink (link do relacji). Już wówczas gra wzbudziła zachwyt naszego redaktora :

A my, w oczekiwaniu na tę niezwykle klimatyczną i przepięknie wydają grę podrzucamy Wam polską instrukcję…

[pdf-embedder url=”https://www.gamesfanatic.pl/wp-content/uploads/2019/03/nemesis_instrukcja_pl_www-min.pdf” title=”Nemesis_instrukcja_PL_www-min”]

Do pobrania: Nemesis_instrukcja_PDF

… oraz zdjęcie zrobione przez Jenny podczas prezentacji Nemesisa przez jej autora na Zjavie w 2016 r.

… a tu galeria zdjęć prototypu z zeszłorocznej Zjavy:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap