Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Nemesis – instrukcja PL

Patronat GF: Nemesis – instrukcja PL Zapowiedź

MAMY TO! Otrzymaliśmy od Rebela polską instrukcję do Nemesis więc się niezwłocznie nią z Wami dzielimy. Jednocześnie z dumą informujemy, że Games Fanatic jest jednym z patronów medialnych gry, która zostanie wydana w Polsce za sprawą wydawnictwa Rebel.

Nemesis jest kooperacyjną grą przygodową w klimacie survival horroru autorstwa Adama Kwapińskiego. Gracze wcielają się w niej w rolę członków załogi kosmicznego transportowca „Nemesis”, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię.

W 2017 r. Nemesis zebrał podczas kampanii na Kickstarterze ponad 3 000 000 funtów i został wsparty przez ponad 30 000 graczy.

Wrażenie z rozgrywki w prototyp Nemesisa opisywał 5 lat temu na łamach GF Ink (link do relacji). Już wówczas gra wzbudziła zachwyt naszego redaktora :

A my, w oczekiwaniu na tę niezwykle klimatyczną i przepięknie wydają grę podrzucamy Wam polską instrukcję…

Nemesis_instrukcja_PL_www-min

Do pobrania: Nemesis_instrukcja_PDF

… oraz zdjęcie zrobione przez Jenny podczas prezentacji Nemesisa przez jej autora na Zjavie w 2016 r.

… a tu galeria zdjęć prototypu z zeszłorocznej Zjavy:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.