Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Planszówki w Spodku już na początku lutego

Patronat GF: Planszówki w Spodku już na początku lutego

Kolejne Planszówki w Spodku już w lutym 2020

Planszówki w Spodku to stosunkowo nowy festiwal gier, bo odbywający się raz w roku od 2018 roku, ale od samego początku cieszący się zainteresowaniem i powodzeniem. Dotychczasowe edycje spotkały się z na tyle ciepłym przyjęciem ze strony graczy i wydawców gier, że na rok 2020 zostały zaplanowane aż 2 kolejne edycje. Najbliższe wydarzenie już w dniach 1-2 lutego 2020.

Planszówki w Spodku to stosunkowo nowy festiwal gier, bo odbywający się raz w roku od 2018 roku, ale od samego początku cieszący się zainteresowaniem i powodzeniem. Dotychczasowe edycje spotkały się z na tyle ciepłym przyjęciem ze strony graczy i wydawców gier, że na rok 2020 zostały zaplanowane aż 2 kolejne edycje. Najbliższe wydarzenie już w dniach 1-2 lutego 2020.

Podobnie jak w poprzednich latach antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 600 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i grać – zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący znajdą tu gry, przy których będą się dobrze bawić. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo całą rodziną!

Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło już 12 wystawców, a lista z pewnością nie jest jeszcze zamknięta.

Podczas wydarzenia będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów, wziąć udział w sesjach RPG pod okiem najlepszych mistrzów gry, czy powalczyć o nagrody w turniejach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum – działająca w Katowicach od 3 lat kawiarnia z planszówkami.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na profilu organizatora: http://www.facebook.com/ludiversum/ oraz w Facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/431677404429296/

DATA FESTIWALU: 1-2 lutego 2020

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:
1-dniowe: normalny 16 zł / ulgowy* 8 zł

2-dniowe: normalny 24 zł / ulgowy* 12 zł

Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny
*Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia oraz emerytom – w obu przypadkach za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

STRONA WWW: www.planszowkiwspodku.pl

A na zachętę garść zdjęć z ostatniej edycji:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ragusa – elementarz nie dzieło.

Ragusa zafascynowała mnie… wstępem fabularnym. Orłem z historii nie jestem, niemniej wiem co nieco. Tu zaś dostaję informację o ważnym XV-wiecznym ośrodku handlowym. Zachęcony zanurkowałem w odmęty wikipedii. Opis w polskiej zawiera jedynie spis barokowych zabytków miasta, angielska jednak daje nam dużo obszerniejszą wersję. Do XV wieku od starożytności następował można powiedzieć rozwój stolicy regionu, w XV w. zaś w wyniku rewolucji straciła swój status. Czy był to przewrót po którym uzyskała niezależność, czy też spadek znaczenia internet milczy. Dość powiedzieć, że jeśli w grze jesteśmy budowniczymi jej potęgi w tymże okresie, to coś mi zgrzyta i byłbym wdzięczny za jakiś bardziej szczegółowy rys. Ale jak wiadomo nie dla historii trafiliście na tę stronę… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap