Home / Wiadomości / Patronaty / Znajdź pasję na Targach HOBBY

Znajdź pasję na Targach HOBBY

Targi HobbyTo, co wyróżnia Targi HOBBY to wielopokoleniowy charakter wydarzenia – tu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Co fantastyczne – mówi dyrektor Targów Barbara Vogt – ekspozycje podziwiają i biorą udział w atrakcjach z takim samym zapałem zarówno ci najmłodsi zwiedzający, jak i starsi.

Weź udział w GRAnacie!

hobby5Dla miłośników gier towarzyskich będzie przygotowana specjalna strefa, w której będą mogli wziąć udział w Festiwalu Gier Planszowych GRAnat, przetestować grę przed kupnem nauczyć się grać i skonsultować się ze specjalistami w game room’ach. Pasjonaci planszówek mogą liczyć na setki gier – od tych prostych i szybkich, po dłuższe, wymagające sporo skupienia. Oprócz doskonale zaopatrzonej wypożyczalni Fundacja Zagrajmy zapewni wiele licznych atrakcji związanych z grami planszowymi. Do udziału w festiwalu zaproszą młodzież, studentów i całe rodziny. To będą dwa dni pełne zabawy!

Mistrzostwa Modeli Kolejowych

Hobby1Kolejnym wydarzeniem będą XV Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych organizowany przez Polski Związek Modelarzy Kolejowych. Chcąc promować modele kolei polskich równolegle odbywa się konkurs „Polski Model Roku 2015”. Podczas tych zmagań będzie można zobaczyć modele realistyczne będące odwzorowaniem taboru i budowli występujących na kolejach polskich.

Wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

FOTOBUENO_H_23X2011 (17)Zapierającym dech w piersiach punktem programu Tragów Hobby będą Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski w wyścigach samochodów zdalnie sterowanych w skali 1:10 i 1:12 ON- Road. Zawody odbędą się w 6 klasach: E-10 ProStock, E-10 Modified, E-12, Formuła F-1, Hobby Pro oraz E-10 Hobby. Gwiazdą imprezy będzie aktualny zawodowy Mistrz Europy w klasie 4WD Off Road – 15 letni Michał Orłowski.

Komiks, fantastyka i filatelistyka

Pasjonaci komiksu będą mogli spróbować narysować swój własny komiks pod okiem mentorów. Poczta Polska szykuje mnóstwo ciekawych eksponatów dla filatelistów, a także bogatą ofertę atrakcji dla dzieci. Każdy maluch będzie mógł się wcielić w listonosza oraz poznać uroki i trudy tego zawodu. Tworzenie własnych znaczków i pocztówek zajmie najmłodszych na długi czas.

FOTOBUENO pracownia fotograficznaW tym samym czasie organizowane są również Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY, Salon Zoologiczny AQUA&ZOO oraz POZNAŃ GAME ARENA. Z kolei w sobotę przypada ostatni dzień Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

Zapraszamy na spotkanie ludzi z pasją!

Więcej na: www.hobby.mtp.pl, bilety można kupić już teraz na www.ticketpro.pl

Lokalizacja:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
pawilony 5 i 5 A

Godziny otwarcia terenów targowych dla publiczności:

  • 17 października – 10.00 – 18.00
  • 18 października – 10.00 – 17.00

Wejście:

  • Hol Północny (od ul. Bukowskiej) – Wejście Główne

Ceny biletów

bilet jednorazowy 20 zł/os.

bilet rodzinny jednorazowy (min. 3 osoby w tym jedno dziecko) 12zł/os.

dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny

Kontakt:

Hanna Zalewska

e-mail: hanna.zalewska@mtp.pl

tel: +48/ 61 869 21 60

 

Ps. a już w tygodniu konkurs dla Czytelników GamesFanatic, w którym będzie można wygrać wejściówki na Targi

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Terrors of London – wrażenia z pierwszej rozgrywki

Egzemplarze recenzenckie Terrors of London są już ogrywane przez naszych recenzentów. Ja tymczasem zagrałem w ToL "u kolegi" i chciałem się z Wami krótko podzielić wrażeniami z tej rozgrywki.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap