Home / Wiadomości / Konkursy / Patronat GF: W cieniu tronu – wyniki konkursu i tytuł Generała Cienia

Patronat GF: W cieniu tronu – wyniki konkursu i tytuł Generała Cienia

W cieniu tronuW redakcji już od jakiegoś czasu cieszymy się nową karcianką od Fox Games, zbliża się więc chwila jej recenzji. W międzyczasie ogłosiliśmy też konkurs, w którym nagrodami są 3 egzemplarze gry. Konkurs skończył się w niedzielę, teraz przeszła więc kolej na wyniki. Oto one …

Zanim jednak przejdziemy do laureatów chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas na knucie dworskich intryg. Wszystkie prace były bardzo fajne i ciekawe, więc losy zwycięstwa ważyły się do ostatnich godzin konkursu.

W końcu wybraliśmy 3 osoby, z których każda, poza wymienioną w regulaminie nagrodą w postaci egzemplarza gry W Cieniu Tronu, otrzyma również jeden z tytułów dworskiego intryganta :)

Laureatami konkursu zostają:

  • Dominika Sobel
  • hubert567
  • magda-17_17

Gratulujemy. Zwycięskie prace będą publikowane kolejno na stronie GF wraz z informacjami o nadanych tytułach. Laureatów prosimy natomiast o przesłanie danych adresowych i kontaktowych na adres konkurs@gamesfanatic.pl.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Dziękujemy też firmie Fox Games za ufundowanie nagród.

A dziś prezentujemy pracę pani Dominiki Sobel,  która otrzymuje brązowy tytuł Generała Cienia:

W cieniu tronu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

GF Express: Sleeping Gods

W sierpniu 2019 roku Ryan Laukat przeprowadził kampanię crowdfundingową swojego najnowszego dzieła. Kickstarterowa zbiórka Sleeping Gods zakończyła się gigantycznym sukcesem. Projekt wsparło ponad 12000 osób. Poprzednie gry tego autora, takie jak Górą i Dołem czy też Bliżej i Dalej zyskały sporą rzeszę fanów spośród graczy znad Wisły. Nie ma się więc co dziwić, że także Sleeping Gods szybko znalazło się na ich celowniku. Polska wersja gry wydawała się być kwestią czasu. I rzeczywiście, Lucky Duck Games Polska postanowiło podjąć się tego karkołomnego (ze względu na ilość tekstu do przetłumaczenia) zadania. Już jutro, na portalu wspieram.to, rozpocznie się kampania Uśpionych Bogów. Niektórzy z naszych redaktorów mieli okazję tytuł ten wypróbować już jakiś czas temu. Ich opinia o grze sprawiła, że zdecydowaliśmy się objąć ją patronatem Games Fanatic. Ja swój egzemplarz (w angielskiej wersji językowej) dostałam niedawno. Dziś opowiem Wam, dlaczego nasza decyzja była według mnie strzałem w dziesiątkę. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap