Home | Wiadomości | Wydarzenia | GRAMY - Targi Gra i Zabawa | Patronat GF: Gramy – 15 Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi

Patronat GF: Gramy – 15 Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi

❍ Reading Time: 2 minutes

Wszystkim, którzy nie nie mają jeszcze planów na weekend (i tym którzy je mają – zawsze można je zmienić ;)) przypominamy, że już dzisiaj w Gdańsku zaczynają się dwudniowe Targi Gra i Zabawa i Festiwal Gramy. Żeby jeszcze mocniej zachęcić wszystkich niezdecydowanych przedstawiamy Wam obszerną informację nt. Targów wraz z szczegółowym programem imprezy.

ZAGRAJMY W TO RAZEM! 

Premierowe tytuły, kultowe gry, emocjonujące konkursy i turnieje, konkurs Gra Roku Targów GRA I ZABAWA, oferta handlowa blisko 100 najbardziej liczących się na rynku polskim producentów i dystrybutorów gier i zabawek. 18 listopada w gdańskim AMBEREXPO ruszają 6. Targi GRA I ZABAWA i FESTIWAL GRAMY – 15. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi. Emocji nie zabraknie!

BO LUDZIE LUBIĄ GŁÓWKOWAĆ

FESTIWAL GRAMY to ponad 1500 planszówek – od tych najprostszych po zaawansowane strategie, 350 stolików do gry (GRALNIA) i tzw. „żółte koszulki”, czyli liczni wolontariusze tłumaczący zasady gier. W specjalnej sali prezentowane będą premierowe tytuły, przywiezione prosto z październikowych targów SPIEL w Essen (Niemcy). W salach turniejowych z kolei rozgrywane będą turnieje i finały gier planszowych (m. in. wielki finał Mistrzostw Polski w grach DOMEK i MARCO POLO). W programie festiwalu są także spotkania z polską blogosferą planszówkową, turnieje i liczne konkursy z nagrodami.

BO TU NIE MA NUDY!

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: kreatywne zabawy, podróże do świata nauki i fantastyki, pasjonujące eksperymenty, kostiumy COSPLAY (będzie można wcielić się w postać z gier komputerowych, filmów i komiksów),  pokazy wielkoformatowych „żywych szachów”, imponujące makiety mini-kolei (będzie można zdobyć certyfikat małego maszynisty!) i pokazy taneczne.

BO KSIĄŻKA TO TEŻ ROZRYWKA

STREFA CZYTAMY to dużo dobrych książek dla dzieci i młodzieży, warsztaty literacko-plastyczne, bitwy komiksowe, konkursy i wiele innych atrakcji z książką w roli głównej.

LIKES FESTIVAL 2017

Po raz kolejny Targom GRA I ZABAWA towarzyszyć będzie Festiwal Internetu. Youtuberzy, gamerzy i cosplayerzy z całej Polski już po raz czwarty spotkają się z fanami w ramach wydarzenia. Likes Festival to w tym roku między innymi okazja do przetestowania najnowszych gier, w tym premierowej Star Wars Battlefront II. To także możliwość wzięcia udziału w turnieju League of Legends, obejrzenia Gali Cosplay czy spotkania z licznymi twórcami internetowymi, takimi jak: Grupa Filmowa Darwin, Mietczyński, Medusa, iSuperMwk, Madlencia, Dealer, Jeż Tritsus, Doknes, Rembol, Dafuq, Jachimozo, Oskar „Junajted” Siwiec, Shappi, Mai Linh, Skazza.

Dla fanów kulinarnych przysmaków przygotowano strefę Food Zone, której partnerem jest Krajowa Rada Drobiarstwa. Pokazy gotowania na żywo poprowadzą takie sławy jak: Dorota Kamińska, Artur Moroz i Sebastian Olma. Likes Festival to także możliwość przetestowania nowinek technologicznych, w tym najnowszych technologii AR oraz VR. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych, dla których zapewniono strefę gier LEGO.

GRA I ZABAWA 2017
18 listopada, godz. 10.00-20.00
19 listopada, godz. 10.00-18.00
AMBEREXPO | ul. Żaglowa 11, Gdańsk | www.graizabawa.com.pl

BILETY do nabycia:

CENY

  • bilet jednodniowy – 30 zł/os
  • bilet jednodniowy ulgowy – 20 zł/os
  • bilet rodzinny 20 zł/ os./ dzień (maksymalnie 2 opiekunów dzieci w wieku 7 – 14 lat)
  • bilet dwudniowy – 40 zł/os
  • bilet dwudniowy ulgowy – 30 zł
  • dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny

upoważnieni do zakupu biletów ulgowych: dzieci powyżej 6 r.ż., uczniowie, studenci do 26 r.ż., emeryci, osoby niepełnosprawne (po okazaniu odpowiedniej legitymacji), grupy zorganizowane (szkoły, grupy powyżej 10 osób)

PARKING

parking główny AMBEREXPO| 15 zł | dzień

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TARGÓW

 

2 komentarze

  1. Gratuluje zamieszczenia takiej informacji w dzień rozpoczęcia targów… No bo po co ludzi wcześniej informować…

  2. Informacja o Gramy była w naszym serwisie zamieszczona także tydzień temu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*