Home | Wiadomości | Świat się zmienia…

Świat się zmienia…

❍ Reading Time: < 1 minute

Czasem nie możemy się nadziwić ile to się trzeba napracować, starać i zmieniać żeby nic się nie zmieniło i wszystko co dobre zostało po staremu.

Co się zmieniło?

Przez czternaście lat działalności Games Fanatic w redakcji pojawiali się wciąż nowi ludzie, część na chwilę, inni na wiele lat. Dzięki wsparciu niektórych z nich Games Fanatic mogło funkcjonować jako twór do pewnego stopnia nieformalny (za co bardzo im dziękujemy!). Rzeczywistość jednak nieubłaganie wymusiła sformalizowanie naszego istnienia. Od 2008 roku mamy nadany numer ISSN, co jednoznacznie identyfikuje nas jako wydawnictwo ciągłe. Przyszedł jednak czas na dalszy krok.

W związku z tym chcielibyśmy uroczyście ogłosić, że powstało

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW GIER PLANSZOWYCH GAMES FANATIC

Co się nie zmieniło?

Podstawowym celem działalności stowarzyszenia jest utrzymanie serwisu internetowego www.GamesFanatic.pl oraz powiązanego z nim forum internetowego www.gry-planszowe.pl – stowarzyszenie Games Fanatic będzie robiło to samo co robiło Games Fanatic nie będąc stowarzyszeniem. Nadal będziemy tworzyć dla Was liczne recenzje oraz rozdawać Wam nagrody podczas konkursów.

Chwalimy się…

Jest to doskonała okazja aby odrobinę się pochwalić. Pomimo stałego spadku zainteresowania słowem pisanym i rozwijania się kultury obrazkowej (czy teraz już raczej filmowej), nadal udaje nam się Was zainteresować naszymi tekstami.
Tylko we wrześniu przygotowaliśmy dla Was 28 rozmaitych tekstów, konkursów i wiadomości, a przecież miesiąc jeszcze się nie skończył!
W ciągu zaledwie siedmiu ostatnich dni serwis Games Fanatic został odwiedzony przez 4448 osób, które wygenerowały 12697 odsłon.

To bardzo dobre wyniki, które bardzo nas cieszą!
Liczymy, że jeszcze wiele wiele lat będziemy dla Was tworzyć rozmaite treści, które Wy z zainteresowaniem będziecie czytać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*