Home / Wiadomości / Patronaty / PATRONAT GF: Planszówki na PGE Narodowym

PATRONAT GF: Planszówki na PGE Narodowym

Planszówki na PGE Narodowym to coroczne święto fanów gier bez prądu. Na najbliższą edycję zapraszamy już 30 listopada 2019r. na al.Poniatowskiego 1 w Warszawie. Wstęp wolny! W planach liczne turnieje, pokazy gier, wypożyczalnie, strefa dla dzieci, stoiska wystawców, a wszystko na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych.

Zeszłoroczna edycja to między innymi niemal 12 000 odwiedzających, 500 stołów do gier, 24 turnieje, a w tym Finały Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Świata.

Podczas Planszówek na PGE Narodowym będzie też można zagrać w planszówki, które jeszcze nigdy nigdzie się nie ukazały, lub też zaprezentować dzieło własne. Wszystko za sprawą strefy prototypów prowadzonej przez Łukasza Makucha, założyciela Studia Smart Flamingo, twórcy gry logicznej Plażing – parawany w dłoń.

Dla zainteresowanych wystawieniem swojego prototypu przedstawiamy zasady zgłaszania. Na adres smartflamingo@o2.pl należy wysłać:
– ogólny opis gry (max. 1 strona A4);
– prezentację na temat gry zawierającą skrót zasad oraz zdjęcia gry;
– ewentualnie: instrukcję i/lub filmik na temat gry (może być kręcony komórką).

Impreza jest skierowana do szerokiej publiczności, w związku z czym prototypy powinny być schludne, przynajmniej częściowo graficznie opracowane, zaś zasady spisane w jasny sposób. Gry w wersji mocno roboczej czy we wstępnej fazie testów nie zostaną zaakceptowane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Brass: Lancashire & Birmingham – czy(m) Brassy się różnią?

Ink, WRS, Veridiana, Ciuniek. Taaak, mamy w redakcji mocną reprezentacje miłośników Brass. Mamy jednak, też ludzi, którzy ze „starym” Brassem się nie zetknęli do czasu, kiedy na rynku nie pojawiła się jego odświeżona edycja od Phalanx. I, muszę  przyznać, ja również do nich należałem. Ale jak już się zetknąłem (a w zasadzie zderzyłem) to z dwoma naraz. Pokuszę się wiec o krótkie podsumowanie wrażeń, jakie zrobiły na mnie oba tytuły.