Home | Wiadomości | Patronaty | Planszówki na PGE Narodowym

Planszówki na PGE Narodowym

❍ Reading Time: < 1 minute

Planszówki na PGE Narodowym to coroczne święto fanów gier bez prądu. Na najbliższą edycję zapraszamy już 30 listopada 2019r. na al.Poniatowskiego 1 w Warszawie. Wstęp wolny! W planach liczne turnieje, pokazy gier, wypożyczalnie, strefa dla dzieci, stoiska wystawców, a wszystko na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych.

Zeszłoroczna edycja to między innymi niemal 12 000 odwiedzających, 500 stołów do gier, 24 turnieje, a w tym Finały Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Świata.

Podczas Planszówek na PGE Narodowym będzie też można zagrać w planszówki, które jeszcze nigdy nigdzie się nie ukazały, lub też zaprezentować dzieło własne. Wszystko za sprawą strefy prototypów prowadzonej przez Łukasza Makucha, założyciela Studia Smart Flamingo, twórcy gry logicznej Plażing – parawany w dłoń.

Dla zainteresowanych wystawieniem swojego prototypu przedstawiamy zasady zgłaszania. Na adres smartflamingo@o2.pl należy wysłać:
– ogólny opis gry (max. 1 strona A4);
– prezentację na temat gry zawierającą skrót zasad oraz zdjęcia gry;
– ewentualnie: instrukcję i/lub filmik na temat gry (może być kręcony komórką).

Impreza jest skierowana do szerokiej publiczności, w związku z czym prototypy powinny być schludne, przynajmniej częściowo graficznie opracowane, zaś zasady spisane w jasny sposób. Gry w wersji mocno roboczej czy we wstępnej fazie testów nie zostaną zaakceptowane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*