Home | Wiadomości | 18-lecie GF | 18xx-ste urodziny GF – rozwiązanie konkursu

18xx-ste urodziny GF – rozwiązanie konkursu Co cenicie, a co chcielibyście zmienić w naszym serwisie?

❍ Reading Time: 3 minutes

Dnia 2 maja, czyli dokładnie w nasze 18-te urodziny zadaliśmy wam dwa pytania. Dziś przyszedł czas na podsumowanie. I ogłoszenie laureata konkursu.

Co najbardziej cenicie w naszym serwisie?

 1. Forum gry-planszowe. Nasze forum jest przez was nazywane wręcz kopalnią wiedzy o planszówkach!
  Bardzo nas to cieszy, bo forum to nasze „oczko w głowie”.
 2. Rzetelne i wnikliwe recenzje. Podążamy za nowościami, ale też przyglądamy się starszym tytułom. Nie omijamy też gier dla dzieci, co dla wielu z was jest dodatkowym atutem. I co najważniejsze – jak to pisze jeden z graczy – „nie mam wrażenia, że obsypujecie każdą grę, którą dostaniecie ochami i achami, co się często zdarza na innych serwisach, szczególnie nowych.”
  „Dobrze Was się czyta. Różne style, inne poziomy recenzenckiej wrażliwości, różnorodne redaktorskie głosy tworzą miłą czytelniczemu oku mozaikę.”
 3. Lubicie nasz sposób oceniania gier.
  Ink się tu z wami nie zgodzi, ale i tak będziemy je oceniać ;)
 4.  Doceniacie nasze najmłodsze dziecko zwane Audiobookiem GF :)
 5. Podobają się wam felietony (zwłaszcza ostatni cykl o historii gier planszowych) – a przy okazji prosicie o więcej :)
  „Nie zmieniajcie się za bardzo, bo zacząłem Was czytać jakieś 16-17 lat temu i jesteście w sumie jedyną stroną na którą zaglądam codziennie.”

Co byście chcieli zobaczyć nowego?

 1. Videorecenzje i gameplay’e
  To będzie trudne, ale nie przestajemy o tym myśleć.
 2. Niektórzy dobrze się odnajdują w naszej szacie graficznej, ale większość z was jednak uważa, że nadszedł czas na zmiany. Padały nawet konkretne propozycje, które oczywiście rozważmy. Pracujemy nad tym i pewnego pięknego dnia przejdziemy metamorfozę :)
 3. Zwracacie uwagę, że nasze forum jest kopalnią dobrych tekstów. Proponujecie aby najlepsze trafiały na łamy serwisu. Chcielibyście też zobaczyć tutaj „przeglądy miesiąca”.
  To może być trudne w realizacji, ale pomyślimy nad tym
 4. Więcej dobrych tekstów o złych grach!
  Nam też się ten pomysł podoba!
 5. Proponujecie rzucającą się w oczy „nakładkę” informującą o autorze i/lub kategorii tekstu. Chcielibyście też zostać poinformowani ile czasu zajmie przeczytanie artykułu.
  Nie obiecujemy, że na pewno się uda, ale spróbujemy się z tym zmierzyć
 6. Padła też propozycja dotycząca planów wydawniczych:
  „Dlaczego cyklicznie raz lub dwa razy w roku nie robić wielkiego plebiscytu jakie my gry chcielibyśmy aby były wydane? Wyniki mogłyby posłużyć wydawcom do tworzenia planów a my byśmy dostali to czego chcemy :)”
  To jest całkiem niezły pomysł. Ciekawe co na to wydawcy?
 7. Chcielibyście dostać aplikację na telefony…
  Niestety to na razie niewykonalne.
 8. … oraz dział z newsami…
  Nie możemy robić wszystkiego. Planszowe newsy są w tym doskonałe i nie zamierzamy robić im konkurencji ;)
 9. … a także więcej konkursów.
  My też kochamy konkursy – postaramy się sprostać oczekiwaniom.
 10. Brakuje wam też Planszostacji.
  Cóż, nic nie trwa wiecznie… ale pomysł jest wart rozważenia.

Dziękujemy za ogrom miłych słów oraz wszystkie pomysły – obiecujemy pochylić się nad każdym. A teraz już wyniki konkursu 18xx:

Po wnikliwych naradach oraz przy wydatnym wpływie boginii Fortuny los okazał się łaskawy dla Sławka Świtaja. Gratulujemy! Odezwiemy się do Ciebie poprzez e-mail.

A na koniec jeszcze jeden fragment listu, dzięki któremu cieplutko zrobiło się na sercu a redakcja dostała motywacyjnego kopa :)

To min. dzięki waszej pracy gry planszowe przestały być tylko moją pasją.
Wyjazd do rodziców na weekend? Po zjedzonej kolacji rozgrywka w Siedem Cudów Świata lub w starego, dobrego Azula (po tekście Gały wiedziałem, że to będzie idealny prezent dla rodziców i nie tylko) , zamiast niepotrzebnych dyskusji o polityce( np.w wigilię po wręczeniu prezentów jest tradycyjnie czas na grę, aż do Pasterki).
Co lepiej łączy trzy pokolenia mężczyzn niż pędzące ślimaki 😅?
Dzieci poszły szybciej spać, więc mogę z moją kochaną żoną wypić lampkę wina i spróbować rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę z Kronik zbrodni 2400 (dzięki Aga 😘, mam już cały zestaw Milenium ) , przy okazji stając na samochodzik syna przeszukując kolejną lokalizację na telefonie 😁.
Mając na uwadze prawidłowy rozwój mojego 7 syna bawimy się w dwójkę przy Moim Mieście, czy memory (czasami zaczyna ze mną wygrywać,mimo że się nie podkładam…).
Mam dwóch szwagrów . Różnimy się ogromnie, ale łączy nas chęć przeżycia przygody i przetrwania w Nemesis (dzięki Raj, od razu zakupiłem koszulki i oczywiście grę, według mnie najlepszą na świecie 😁, szkoda tylko, że Pokłosie jest niedostępne. 😔).
Takich historii z udziałem moich bliskich i przyjaciół oraz gier planszowych jest dużo.
To dzięki waszym recenzjom kupiłem ponad połowę z gier, które mam bo wiem, że mogę waszym opiniom zaufać.
DZIĘKUJĘ WAM CAŁEGO SERCA i życzę wam 100 lat radości z tworzenia Games Fanatic i liczę na kolejną pomoc przy wyborze następnej gier, dla mojej rodziny przez następne 18 lat!
Jesteście wielcy. 🎂

Bardzo dziękujemy!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*