Home / Targi w Essen / Essen 2011 / Czwartkowy rozkład jazdy – Essen 2011

Czwartkowy rozkład jazdy – Essen 2011

W dzisiejszym kanale BGG Live – dzień polski. Przed kamerą produkować będą się wysłannicy REBEL.pl, Portalu, Gier Leonardo i Kuźni Gier, będzie można zobaczyć też Brittę Stöckmann (naszego polsko-niemieckiego doktora od gier). Oprócz tego w menu Trajan, czyli nówka sztuka od Stefana Felda (pozdrawiamy yosza!) oraz Nefarious, czyli odpowiedź na pytanie, czy  Donald X. Vaccarino zaczął i skończył się na Dominionie?

Wszystko czego nie zobaczycie na żywo możecie potem na spokojnie prześledzić w postaci filmików z konkretną grą dostępnych TU (tracicie jednak wtedy chichotanie tegorocznych Pań prowadzących – Jess i Beth oraz regularne tłumaczenia dotyczące ustawienia kamer, tego o czym każdy powinien mówić, gdzie jest zegar, itp. itd., czyli zaraz, zaraz… nic?) W każdym razie – oto czwartkowy rozkład jazdy:

  • 9:00:00 Barbara Rol – dV Giochi – Bang! Gold Rush
  • 9:30:00 Christine Goutaland – Days of Wonder – Ticket to Ride Map Collection: Volume 1 – Team Asia & Legendary Asia
  • 10:00:00 Vangelis Bagiartakis – Kaissa Chess & Games – Souvlaki Wars
  • 10:30:00 Michael Schacht – Argentum Verlag – Coney Island
  • 11:00:00 Phil Eklund – Sierra Madre Games Bios Megafauna
  • 11:30:00 Maciej Teległow – REBEL.pl – City Tycoon, Drako, K2: Broad Peak
  • 12:00:00 Ignacy Trzewiczek – Portal -Prêt-à-Porter
  • 12:30:00 Bart Nijssen – White Goblin Games – Revolver: The Wild West Gunfighting Game, Dragon’s Gold
  • 13:00:00 Matti Jokihaara – Mindwarrior Games – Terra Evolution
  • 13:30:00 Britta – Igramoon Spieleverlag – Expedition Sumatra: Dadu Dadu
  • 14:00:00 Phillip Moringer – Runadrake – Trench, Mehinaku, Galáxia S.A.
  • 14:30:00 Alexander Argyropoulos – AF Games – Strike Dice, Eragra: The Game of Eras and the First Step
  • 15:00:00 Seth Hiatt – Mayday Games – Get Bit!, Eaten By Zombies!
  • 15:30:00 Filip Miłuński – Gry Leonardo – Mare Balticum
  • 16:00:00 Piotr Żuchowski – Kuźnia Gier – Alcatraz: The Scapegoat
  • 16:30:00 Moritz Brunnhofer – Hans im Glück – Hawaii, Stone Age: Style Is the Goal
  • 17:00:00 nestorgames – TBD
  • 17:30:00 Rudiger Beyer – Ammonit Spiele – Trajan
  • 17:45:00 Gordon Lamont – Fragor Games – Poseidon’s Kingdom
  • 18:00:00 Scott Tepper – Ascora Games – Nefarious
  • 18:30:00 Tony Boydell – Surprised Stare Games Ltd – Paperclip Railways, On The Cards

 

 

6 komentarzy

  1. Avatar

    Ciekawe ile prezentacji dzisiaj się nie odbędzie (całe szczęście mają backup) – wczoraj nie dotarło sporo gier:
    – Nefarious Donalda X Vaccarino
    – gry Lookout Games
    – nowa gra Fragor Games
    – gry 2F Spiele i Czech Board Games trochę się spóźniły.

    Ale podobno na razie nie ma więcej kłopotów

  2. Avatar

    Bardzo proszę wszystko skrupulatnie nagrywać i załączać na moim ulubionym portalu o grach :).

    Z góry dziękuję… zapewne nie tylko w swoim imieniu!

  3. Avatar

    Browarion – wszystko jest nagrane i można obejrzeć. Kasia podała link w tekście. A potem będzie na BGG w lepszej jakości

  4. Pancho

    Nefarious i gry lookout games sa.

  5. Avatar

    Gaduła Trzewik już był ;)

  6. Avatar

    Pancho: właśnie się zaczyna prezentacja Lookoutu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*