Home / Wiadomości / Wydarzenia / Gratislavia – długi weekend z planszówkami

Gratislavia – długi weekend z planszówkami

Trochę się tej jesieni zagapiliśmy, to fakt. Od dawna pytani o to, kiedy odbędzie się jesienna edycja Gratislavii mówiliśmy tylko „gdzieś w listopadzie”, a niecierpliwi gracze zgrzytali zębami na taki brak precyzji. No cóż, bywa, ale w końcu możemy doprecyzować – ósma edycja Gratislavii odbędzie się 12-13 listopada 2011 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl.Grunwaldzkim 2/4.
Stali bywalcy pewnie pamiętają – w Instytucie odbyły się trzy edycje festiwalu – druga, trzecia i czwarta, teraz wracamy w jego gościnne progi z edycją ósmą.

Co na Was czeka?
Oczywiście mnóstwo gier, zarówno sprawdzonych pewniaków, jak i nowości prosto z Essen. W chwili obecnej  mamy Coney Island, Last Will, Friday oraz Power Grid First Sparks, a nasze dobre, gratislaviowe duszki szepczą, że to jeszcze nie wszysko.
Oczywiście kilkunastoosobowy zespół niebieskich koszulek, który zaopiekuje się Wami i wytłumaczy każdą grę, którą będzie potrafił. A jak nie będzie potrafił, to też znajdzie jakieś rozwiązanie :)
Czeka na Was świetna atmosfera, ale to pewnie wiecie. A jak nie wiecie, to najlepiej się o tym przekonać w długi listopadowy weekend.  Dokładniejsze i coraz bardziej aktualne informacje znajdziecie na naszej stronie http://gratislavia.pl/

Zapraszamy do Wrocławia :)

One comment

  1. Avatar

    To bardzo niedobry termin :-(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*