Home / Wiadomości / Wydarzenia / GRAMY odwołane

GRAMY odwołane

W związku z tragicznymi wydarzeniami sprzed kilku dni oraz uroczystościami zaplanowanymi na weekend 17-18. kwietnia, festiwal GRAMY zostaje odwołany.

W tym samym terminie, w zastępstwie festiwalu, zapraszamy natomiast na spotkanie z grami planszowymi w restauracji EUREKA (Gdynia, Park Naukowo-Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98). Tam w spokojnej atmosferze i przy dobrym posiłku będzie można pograć w gry planszowe, które mamy w naszej wypożyczalni (raczej jednak nie wszystkie, więc prosimy o sugestie, co mamy przywieźć). W Eurece gramy w sobotę od 10 do 22:00 a w niedzielę od 17 do 22:00.

Rozstrzygnięcie konkursu Gra Roku 2010 zostaje przeniesione na V Wrocławski Festiwal Gier Planszowych „Gratislavia”, odbywający się w dniach 24-25 kwietnia we Wrocławiu.

Jednocześnie zapraszamy na jesienną edycję GRAMY, która odbędzie się w dniach 6-7. listopada 2010.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zjava 11: mała (r)ewolucja

Zjava 11 to moja szósta zjaviskowa przygoda. Kiedy po raz pierwszy zawitałam tutaj, a był to rok 2015, Zjava była imprezą plaszowo-rpgową (w tym miejscu jako laik larpy zaliczam do rpg-ów, żeby nie robić zamieszania – wszystkich larpowców z góry przepraszam). RPG-ów było sporo, ale nie było ich widać, bo zaszywali się gdzieś na korytarzach albo salkach. Bardziej było widać LARP-y (tak przypuszczam) a to z powodu cosplayów, których sporo się kręciło w sercu Zjavy, czyli w gamesroomie. Przez kolejnych 5 lat obserwowałam powolną zmianę ciążenia w kierunku RPG, niemniej planszówki były zawsze i zawsze w gamesroomie byli wystawcy prezentujący na stołach swoje nowości.