Home / Wiadomości / Wydarzenia / GRAMY odwołane

GRAMY odwołane

W związku z tragicznymi wydarzeniami sprzed kilku dni oraz uroczystościami zaplanowanymi na weekend 17-18. kwietnia, festiwal GRAMY zostaje odwołany.

W tym samym terminie, w zastępstwie festiwalu, zapraszamy natomiast na spotkanie z grami planszowymi w restauracji EUREKA (Gdynia, Park Naukowo-Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98). Tam w spokojnej atmosferze i przy dobrym posiłku będzie można pograć w gry planszowe, które mamy w naszej wypożyczalni (raczej jednak nie wszystkie, więc prosimy o sugestie, co mamy przywieźć). W Eurece gramy w sobotę od 10 do 22:00 a w niedzielę od 17 do 22:00.

Rozstrzygnięcie konkursu Gra Roku 2010 zostaje przeniesione na V Wrocławski Festiwal Gier Planszowych „Gratislavia”, odbywający się w dniach 24-25 kwietnia we Wrocławiu.

Jednocześnie zapraszamy na jesienną edycję GRAMY, która odbędzie się w dniach 6-7. listopada 2010.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ostatnia próba – Detektywistyczny destylat

Na Wspieram.to trwa właśnie zbiórka katowickiej kawiarni Ludiversum zorganizowana w związku z ogólnie panującą obecnie sytuacją, o której wszyscy bardzo dobrze wiemy. Ciężko prowadzić lokal, który oprócz kawy oferuje odwiedzającym planszówki i miejsce do grania, kiedy nie można wpuszczać nikogo do środka. Warto zajrzeć. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap