Home / Targi w Essen / Essen 2011 / GRAMY po raz czwarty

GRAMY po raz czwarty

Niezmiernie miło nam zaprosić Was na czwartą już edycję GRAMY, która odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Gdyni. Miejsce pozostaje to samo – jest to Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, położony w świetnej lokalizacji (blisko SKM). Będziemy prawdopodobnie dysponowali podobną powierzchnią jak na ostatniej, wiosennej edycji – więc warto wykupić wejściówkę odpowiednio wcześniej (będzie to możliwe na 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy).

Tak jak w czasie edycji jesień 2010 – i tym razem GRAMY odbywa się tuż po największych na świecie targach gier planszowych SPIEL w Essen (Niemcy). Nasi wysłannicy oczywiście się tam pojawią i przywiozą dla Was stamtąd najciekawsze, najgorętsze gry. Będą one prezentowane w specjalnej sali, w której znajdziecie także polskie gry wydane tej jesieni. Nie musisz jechać do Essen, aby poznać najważniejsze światowe premiery – my przywieziemy je dla Was!

 

 

 

Poza tym oczywiście – wypożyczalnia pełna gier (już ponad 500 tytułów – niebawem aktualizacja listy), turnieje, konkursy, prezentacje, sklepik oraz kącik dla dzieci z profesjonalną opieką. Pełny program festiwalu pojawi się już niebawem (do końca września).

Organizacją GRAMY jak zawsze zajmuje się ekipa wolontariuszy (tzw. Żółte Koszulki) oraz Centrum Nauki Experyment, przy wsparciu licznych sponsorów i partnerów.

Data: 5-6 listopada 2011
Godziny: sobota 10-20, niedziela 10-18
Miejsce: Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98
Wstęp: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł / dzień

Więcej informacji:

One comment

  1. Avatar

    W końcu jakiś dostępny termin :) Jadę :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zjava 11: mała (r)ewolucja

Zjava 11 to moja szósta zjaviskowa przygoda. Kiedy po raz pierwszy zawitałam tutaj, a był to rok 2015, Zjava była imprezą plaszowo-rpgową (w tym miejscu jako laik larpy zaliczam do rpg-ów, żeby nie robić zamieszania – wszystkich larpowców z góry przepraszam). RPG-ów było sporo, ale nie było ich widać, bo zaszywali się gdzieś na korytarzach albo salkach. Bardziej było widać LARP-y (tak przypuszczam) a to z powodu cosplayów, których sporo się kręciło w sercu Zjavy, czyli w gamesroomie. Przez kolejnych 5 lat obserwowałam powolną zmianę ciążenia w kierunku RPG, niemniej planszówki były zawsze i zawsze w gamesroomie byli wystawcy prezentujący na stołach swoje nowości.