Home / Wiadomości / Wydarzenia / GRAMY już za dwa tygodnie

GRAMY już za dwa tygodnie

GRAMY 2013Już za dwa tygodnie odbędzie się w Gdyni kolejna edycja Festiwalu GRAMY – Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi. Na stronie imprezy pojawił się już program oraz zaktualizowana wersja listy 20. gram – najbardziej polecanych przez nas gier. Warto zwrócić uwagę w szczególności na dwa punkty – Mistrzostwa Polski w grze Wsiąść do Pociągu oraz Mistrzostwa Polski i Świata w grze Agricola – oba turnieje są regionalnymi eliminacjami, na które serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle w trakcie Festiwalu, do Waszej dyspozycji będzie największa w Polsce wypożyczalnia gier planszowych – w tej chwili jest to ponad 700 pudełek z grami, od klasyki jak Carcassonne, Osadnicy z Catanu czy Jungle Speed, po zupełne nowości.

W tej edycji dodatkową atrakcją będą prezentacje prototypów – zaproszeni wydawcy pokażą m.in. Boom Boom (Trefl), Babelo (Trefl), Wikingowie (REBEL.pl), Mount Everest (REBEL.pl), Slavika 2 (REBEL.pl), Wiedźmy (Phalanx Games), Cichociemni (Phalanx Games).

Jeszcze raz, zapraszamy do Gdyni :)

Data: 15-16 czerwca 2013
Godziny: sobota 10-20, niedziela 10-18
Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa „Gdynia”, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
Wstęp: normalny 15 zł, ulgowy i weekendowy 10 zł / dzień
Więcej informacji i bilety: http://www.festiwalgramy.com
Fanpage na FBhttps://www.facebook.com/FestiwalGRAMY

4 komentarze

  1. Avatar

    Uwaga, konkurs! Wśród wszystkich osób, które zakupią bilety na Festiwal GRAMY w tym tygodniu (do niedzieli, 9. czerwca) rozlosujemy jeden bon prezentowy o wartości 100 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie REBEL.pl!

  2. Avatar

    Autor Wikingów to widzę największa tajemnica Rebela ;)

  3. Avatar

    Tomasz „Kelmut” Kaźmierski, Tomasz „Szopen” Kaznocha – uzupełniłem tę informację :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap