Home | Wiadomości | Wydarzenia | GRAMY - Targi Gra i Zabawa | GRAMY już za dwa tygodnie

GRAMY już za dwa tygodnie

❍ Reading Time: < 1 minute

GRAMY 2013Już za dwa tygodnie odbędzie się w Gdyni kolejna edycja Festiwalu GRAMY – Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi. Na stronie imprezy pojawił się już program oraz zaktualizowana wersja listy 20. gram – najbardziej polecanych przez nas gier. Warto zwrócić uwagę w szczególności na dwa punkty – Mistrzostwa Polski w grze Wsiąść do Pociągu oraz Mistrzostwa Polski i Świata w grze Agricola – oba turnieje są regionalnymi eliminacjami, na które serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle w trakcie Festiwalu, do Waszej dyspozycji będzie największa w Polsce wypożyczalnia gier planszowych – w tej chwili jest to ponad 700 pudełek z grami, od klasyki jak Carcassonne, Osadnicy z Catanu czy Jungle Speed, po zupełne nowości.

W tej edycji dodatkową atrakcją będą prezentacje prototypów – zaproszeni wydawcy pokażą m.in. Boom Boom (Trefl), Babelo (Trefl), Wikingowie (REBEL.pl), Mount Everest (REBEL.pl), Slavika 2 (REBEL.pl), Wiedźmy (Phalanx Games), Cichociemni (Phalanx Games).

Jeszcze raz, zapraszamy do Gdyni :)

Data: 15-16 czerwca 2013
Godziny: sobota 10-20, niedziela 10-18
Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa „Gdynia”, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
Wstęp: normalny 15 zł, ulgowy i weekendowy 10 zł / dzień
Więcej informacji i bilety: http://www.festiwalgramy.com
Fanpage na FBhttps://www.facebook.com/FestiwalGRAMY

4 komentarze

  1. Uwaga, konkurs! Wśród wszystkich osób, które zakupią bilety na Festiwal GRAMY w tym tygodniu (do niedzieli, 9. czerwca) rozlosujemy jeden bon prezentowy o wartości 100 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie REBEL.pl!

  2. Autor Wikingów to widzę największa tajemnica Rebela ;)

  3. Tomasz „Kelmut” Kaźmierski, Tomasz „Szopen” Kaznocha – uzupełniłem tę informację :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*