Home / Wiadomości / Wydarzenia / GRAMY po raz trzeci!

GRAMY po raz trzeci!

Zapraszamy na trzecią edycję GRAMY, w dniach 26-27. marca 2011. Miejsce to samo co zawsze – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni. Jak zwykle planujemy masę atrakcji, turniejów, loterię z atrakcyjnymi nagrodami a przede wszystkim kilkaset gier planszowych dla każdego – od klasyki, po najnowsze premiery. Na tej edycji planujemy także prezentację sporej ilości prototypów – gier, których premiery możecie oczekiwać w drugiej połowie 2011 lub dopiero poszukują wydawcy. Łowcy Smoków, dodatek do K2, Zagłada Atlantydy, City Constructor, World of Transport, Space Colonies – to tylko niektóre tytuły, których będziecie mogli spróbować na GRAMY!

Data: 26-27 marca 2011
Godziny: sobota 10-20, niedziela 10-18
Miejsce: Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Al. Zwycięstwa 96/98
Wstęp: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł / dzień

Zapraszamy!

3 komentarze

  1. Avatar

    Dlaczego organizujecie to akurat w czasie trwania innego ogólnopolskiego konwentu fantastyki w Poznaniu?! Przez to mnie nie będzie :D

  2. Avatar

    Termin jest uwarunkowany miejscem – był zarezerwowany już prawie rok temu, nie sposób było wtedy przewidzieć, że będzie akurat Pyrkon (a nawet jeśli, to i tak pewnie nie dałoby się przesunąć).

  3. Avatar

    Może dzięki temu odpadnie problem kolejek do wejścia ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zjava 11: mała (r)ewolucja

Zjava 11 to moja szósta zjaviskowa przygoda. Kiedy po raz pierwszy zawitałam tutaj, a był to rok 2015, Zjava była imprezą plaszowo-rpgową (w tym miejscu jako laik larpy zaliczam do rpg-ów, żeby nie robić zamieszania – wszystkich larpowców z góry przepraszam). RPG-ów było sporo, ale nie było ich widać, bo zaszywali się gdzieś na korytarzach albo salkach. Bardziej było widać LARP-y (tak przypuszczam) a to z powodu cosplayów, których sporo się kręciło w sercu Zjavy, czyli w gamesroomie. Przez kolejnych 5 lat obserwowałam powolną zmianę ciążenia w kierunku RPG, niemniej planszówki były zawsze i zawsze w gamesroomie byli wystawcy prezentujący na stołach swoje nowości.