Home / Wiadomości / Wydarzenia / Gramy, gramy i po GRAMY

Gramy, gramy i po GRAMY

GRAMY

W zeszły weekend (16-17. listopada) odbył się w Gdańsku Festiwal GRAMY – Trójmiejskie spotkania z grami planszowymi, połączony z Targami Gra i Zabawa. Imprezę odwiedziło przeszło 6,500 osób, na targach pojawiło się prawie 40 wystawców. Na uczestników czekała masa atrakcji – turnieje, konkursy, pokazy gier, warsztaty dla autorów i wiele innych.

Była to 7. edycja Festiwalu, po raz drugi połączona z Targami Gra i Zabawa, odbywająca się w Centrum Wystawienniczym AmberExpo. Sprawdzona formuła, wzbogacona o parę nowości – zadziałała znakomicie. Na halach targowych panowała niesamowita atmosfera, tworzona przez uczestników – zagorzałych graczy, rodziców z dziećmi, młodzieży i dziadków. Wszyscy razem siadali do stolików i zagrywali się w tytuły udostępniane w festiwalowej wypożyczalni czy na stoiskach wystawców.

Poniżej zebraliśmy linki do szeregu relacji, wideorelacji i fotorelacji z GRAMY – zachęcamy do zapoznania się z nimi, nawet jeżeli na Festiwalu nie mieliście okazji się pojawić. Zapraszamy za rok (a za pół roku – na edycję wiosenną)!

Więcej informacji o Festiwalu: www.festiwalgramy.com.

2 komentarze

  1. Arturze, jak tak dalej pójdzie, to i Tobie wkrótce jakieś odznaczenie państwowe zostanie przyznane :)

    I żeby było jasne: bez cienia złosliwości piszę! Fajnie, że GRAMY tak znakomicie się rozwija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap