Home | Wiadomości | Wydarzenia | GRAMY - Targi Gra i Zabawa | Gramy, gramy i po GRAMY

Gramy, gramy i po GRAMY

❍ Reading Time: < 1 minute

GRAMY

W zeszły weekend (16-17. listopada) odbył się w Gdańsku Festiwal GRAMY – Trójmiejskie spotkania z grami planszowymi, połączony z Targami Gra i Zabawa. Imprezę odwiedziło przeszło 6,500 osób, na targach pojawiło się prawie 40 wystawców. Na uczestników czekała masa atrakcji – turnieje, konkursy, pokazy gier, warsztaty dla autorów i wiele innych.

Była to 7. edycja Festiwalu, po raz drugi połączona z Targami Gra i Zabawa, odbywająca się w Centrum Wystawienniczym AmberExpo. Sprawdzona formuła, wzbogacona o parę nowości – zadziałała znakomicie. Na halach targowych panowała niesamowita atmosfera, tworzona przez uczestników – zagorzałych graczy, rodziców z dziećmi, młodzieży i dziadków. Wszyscy razem siadali do stolików i zagrywali się w tytuły udostępniane w festiwalowej wypożyczalni czy na stoiskach wystawców.

Poniżej zebraliśmy linki do szeregu relacji, wideorelacji i fotorelacji z GRAMY – zachęcamy do zapoznania się z nimi, nawet jeżeli na Festiwalu nie mieliście okazji się pojawić. Zapraszamy za rok (a za pół roku – na edycję wiosenną)!

Więcej informacji o Festiwalu: www.festiwalgramy.com.

2 komentarze

  1. Arturze, jak tak dalej pójdzie, to i Tobie wkrótce jakieś odznaczenie państwowe zostanie przyznane :)

    I żeby było jasne: bez cienia złosliwości piszę! Fajnie, że GRAMY tak znakomicie się rozwija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*