Home | Wiadomości | Wydarzenia | GRAMY - Targi Gra i Zabawa | GRAMY 2012 – zapowiedź edycji jesiennej

GRAMY 2012 – zapowiedź edycji jesiennej

❍ Reading Time: 2 minutes

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gier na piątą edycję Festiwalu GRAMY, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada, tym razem w Gdańsku – w czasie Targów Gra i Zabawa, w nowym kompleksie targowym Amberexpo.

W czasie Festiwalu jak zwykle dostępna będzie największa w Polsce wypożyczalnia gier – ponad 700 gier planszowych, w które będzie można zagrać na miejscu. Najbardziej popularne gry będą tłumaczone przez naszą obsługę – tzw. Żółte Koszulki, które na miejscu będą poza tym pomagać Wam, doradzać w wyborze gier, itp.

Przez cały czas będą odbywały się także turnieje i konkursy, w których każdy może wziąć udział (zasady gier tłumaczymy zawsze przed turniejem) i wygrać liczne nagrody zapewnione przez naszych sponsorów. Szczegółowy program imprezy pojawi się w okolicach października.

Festiwal odbywa się niecały miesiąc po największych targach gier planszowych na świecie – SPIEL 2012 (Essen, Niemcy). Nasza załoga oczywiście tam się pojawi i przywiezie dla Was najgorętsze i najbardziej oczekiwane tytuły. Będą one prezentowane w specjalnej sali, gdzie w spokoju będzie można się z nimi zapoznać.

Dzięki połączeniu GRAMY z Targami Gra i Zabawa – do Waszej dyspozycji będą nowoczesne hale Amberexpo (oddane do użytku w tym roku) – oznacza to przede wszystkim znacznie więcej miejsca do grania w komfortowych warunkach. Dodatkowo, w cenie tego samego biletu – będziecie mogli wziąć udział w targach, na których zaprezentują się najważniejsi w Polsce wydawcy i dystrybutorzy gier planszowych i gdzie będzie czekało na Was także wiele atrakcji.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 17-18 listopada 2012
Godziny: sobota 10-18, niedziela 10-17
Miejsce:  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO,
ul. Żaglowa 11,  Gdańsk
Wstęp: normalny 10 zł, rodzinny 8 zł / dzień

Więcej informacji: http://www.festiwalgramy.com

PS: Jeżeli edycja GRAMY na Targach spotka się z Waszym pozytywnym odbiorem, chcielibyśmy aby edycje jesienne już zawsze odbywały się w Gdańsku, w takiej właśnie (bardziej targowej) formie. Wiosenne edycje GRAMY będą nadal odbywały się w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Na początku 2013 oddaną zostane nowe, większe budynki PPNT, gdzie warunki do grania także będą świetne.

2 komentarze

  1. Jak dobrze widzę festiwal odbędzie się zaraz przy stadionie. Szkoda, że już będzie po Euro 2012 :-)

    P.S. http://www.festiwalgier.com -> chyba .pl

  2. Tak, przy samym stadionie PGE Arena. Dojazd więc też będzie super oraz mnóstwo miejsc parkingowych. A adres strony to mnie chyba coś zamroczyło – oczywiście już poprawiony – http://www.festiwalgramy.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*