Home / Audio/Video / Archiwum Planszostacji / Planszostacja 32 – III Gratislavia

Planszostacja 32 – III Gratislavia

Pierwsze nasze wizyty na Pionkach czasowo pokryły się ze startem Planszostacji, i od początku rozmawiamy o każdej edycji tego konwentu. Tymczasem odbyła się już trzecia edycja Gratislavii we Wrocławiu, a my ciągle nie jesteśmy w stanie tam trafić.

Skoro więc sami nie możemy Wam opowiedzieć jak było zaprosiliśmy organizatorów – Maćka Smiatacza 'Magmę’ i Michała Zielińskiego 'Zielu’, oraz stałego bywalca wszystkich możliwych imprez planszówkowych Wojtka Chuchlę 'wc’ żeby podzielili się z nami wrażeniami. Odcinek wyszedł bardziej niż zwykle spontaniczny i chaotyczny, ale wydaje mi się że mimo to bardzo ciekawy. Zapraszam.

Planszostacja – odcinek 32 [17 MB]

8 komentarzy

 1. Avatar

  LUX – będzie na słuchawki do łóżka żeby spokojnie posłuchać :-)

 2. Avatar

  Megaszacunek dla chlopakow, ze tworza tak swietny podcast w tak spartanskich warunkach ;)
  Kredensowe studio z rezyserem na godziny sie chowa ;)

 3. Avatar

  Te dźwięki mieczy świetlnych które słychać w tle świetne ;)

  Co do targetu to faktycznie, brak sali nieco go pewnie zmienia i chyba faktycznie in-plus, pomimo tego że kosztem pewnie jakiejś większej frekwencji.
  Sale gimnastyczne do spania to dla wielu ludzi (głównie młodszych) warunek bycia lub nie na takim 'zlocie’. Niestety ludzie czas wieczorny też muszą czymś zapełnić, nie zawsze niestety zbyt rozsądnie czy cicho i stąd często 'problemy’ z konwentami, konieczność jakiejś 'ochorny’ itp.

 4. Avatar

  Wspaniali ludzie, piękne miejsce, cudowne gry podziękowania dla WC i Joli za wspólne godziny
  przy wielu planszach.

 5. Avatar

  Konwent fajny, wywiad pewnie też, ale nie wytrwałem do końca podcastu.

 6. Avatar
  Bloody Baron

  Impreza bez wątpienia wspaniała, jednak w dość długim odcinku brakło mi nieco samych gier – w moim odczuciu w następnym odcinku o samej imprezie planszówkowej (organizacja, wrażenia, etc.) 20 minut w zupełności wystarczy – o publiczności planszówkowej wiadomo, że jest wspaniała i jedyna i najlepsza, pozostałe lepiej wykorzystać na co innego – np. na recenzje gier najchętniej granych na konwentach wogóle czy konkretnie na danej imprezie, gry, w które najlepiej gra się z zupełnie obcymi ludźmi – więc warto je ze sobą przynieść przy okazji konwentu.

 7. Avatar

  fajne, ale dla mnie troche za mało kontrowersji :)

 8. Avatar

  W przypadku Pionka, ponieważ jest regularnie omawiany w Planszostacji, można już sobie darować głębsze wprowadzenia i od razu przejść do tego, co w danej edycji sie wyróżniało, a potem do samych gier. Zapewne w przypadku zauważonej już przez redakcję Gratislavii, poświęcenie jej całego odcinka podyktowane było potrzebą przedstawienia wielu słuchaczom samej istoty festiwalu. W przyszłości (zgaduję) będzie bardziej o grach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Wywiad z Tomaszem Kołodziejczakiem

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam wywiad z Tomaszem Kołodziejczakiem, postacią niezwykle zasłużona dla polskiego fandumu, dyrektorem zarządzającym w firmie Egmont i szefem pionu gier planszowych tej firmy. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap