Home | Audio/Video | Archiwum Planszostacji | Planszostacja 30 – dziesiąty Pionek

14 komentarzy

 1. no w koncu
  wlasnie ide do wyrka to sobie przed snem poslucham co macie ciekawego (a czasem nieciekawego:P) do powiedzenia :)

  malutka prosba: da sie poprawic tego rss dla itunes na starsze odcinki niz 15? no i 30 nikt nie dorzucil do RSS – nieladnie, nieladnie :)
  juz pomine, ze w tresci jest napisane „Zapraszam. Planszostacja – odcinek 29 [23 MB]” – tak to sie copy/paste msci :)

 2. Gdyby był trochę wcześniej to bym wczoraj do łóżeczka posłuchał, a tak to pewnie w pracy jakoś po troszku przeleci :-)

 3. Uwagi Don Simona do konkursu fotograficznego i Jacka do Warsztatów Prototypów odnotowuję w zeszyciku przygotowań do edycji 11.

 4. no niee..jakis trend z Essen (probowanie planszowek i szybkie przerywanie rozgrywki –> Livingstone) probujecie zaszczepic panowie na naszej rodzimej, gliwickiej imprezie pod nazwą Pionek. To ma byc planszowkowe swieto i celebracja zabawy a nie szybkie sesje zblazowanych, zgryzliwych tetrykow-wyjadaczy :P ;-)

  na marginesie: Livingstone mi sie spodobal (zupelnie przyzwoita gra to jest, u nas trwala zazarta walka do konca miedzy palnszokowymi wyjadaczami), Jacek uratowal wasz honor wspominajac o oryginalnym mechanizmie z kostkami, bo sami jakos nie mieliscie za bardzo co powiedziec o mechanice :P :-)

 5. Mi się gra całkiem podobała, byłem lekko zdziwiony że przerwaliśmy rozgrywkę. Ale nie protestowałem, bo sami wiecie że granie z graczami zdegustowanymi grą to prawdziwa mordęga.

 6. Szymon przygotowuje się do nowej roli :D

 7. Zgadzam się z jaxem, z tego odcinka wyszła zrzędostacja – jedna fajna gra, a reszty nawet nie mieliśmy siły skończyć.

  Uśmiałem się przy omówieniu Klondike. Sitami nikt jeszcze złota nie wypłukał, bo nie do tego służą, zaś miski z tej gry są dość podobne do używanych na mistrzostwach w płukaniu.

 8. Jak na razie przesłuchałem 13 odcinków.

  Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za następne produkcje:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*