Home | Wiadomości | Aktualności | Przepowiednie na rok 2013 cz. 22

Przepowiednie na rok 2013 cz. 22

❍ Reading Time: < 1 minute

przepowiedniaNastał rok 2013. Różni wieszcze, wróżbici, astrologowie, korzystając ze swoich narzędzi, próbują nam przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia. Na naszym rynku pojawiają się młodzi i ambitni twórcy gier, którzy też mają swoje plany. Do tej grupy należy zespół z wydawnictwa NukeDamage.

W tym roku planujemy wydać 4 gry. W tym momencie trwa akcja North82 na indiegogo. Jest to gra kooperacyjna, która bardzo mocno stawia na budowanie scenariuszy i opowiadanie historii (w settingu zniszczonej bazy badawczej). Ze względu na rozmach projektu zdecydowaliśmy się umieścić ją w serwisie crowdfundingowym, aby móc dołożyć do niej figurki, podręcznik RPG, soundtrack i etc. Premiera North82 będzie miała miejsce w drugim kwartale 2013 roku.

Oprócz tego planujemy wydać 3 gry dla najmłodszych graczy. Będą to Steam High, Dinusie i Tankz. Każda z tych gier przeznaczona jest dla różnych odbiorców.

Steam High to gra głównie dla dziewczynek. Wcielą się one w postaci niesamowitych bohaterek, które muszą uratować świat przed złymi potworami.

Dinusie to gra familijna, która przeznaczona jest dla rodziców i dzieci. W świecie dinozaurów rozpoczyna się wyścig do drzewa, które pokryte jest wyjątkowo pysznymi liśćmi. Pierwszy dinuś, który dotrze do drzewa wygrywa zmagania.

Trzecia gra, Tankz to tytuł adresowany bardziej do chłopców. Staną oni za sterami jednego z czterech czołgów i wezmą udział w zmaganiach o najlepszego dowódcę.

Wszystkie gry dla dzieci, które będą miały premierę w tym roku nie zawierają elementów przemocy i nastawione są promowanie zdrowej rywalizacji między najmłodszymi.

O wszystkich naszych planach można przeczytać na naszym profilu facebookowym i na naszej stronie internetowej.

gamesfanaticnukedamage

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*