Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Geek Expansion

Patronat GF: Geek Expansion

GE-mainWakacje dopiero się zaczynają, ale my już wiemy, jak się skończą :). Games Fanatic serdecznie zaprasza na pierwszy grójecki Konwent Gier i Fantastyki GEEK EXPANSION. 26–28 sierpnia w Grójeckim Ośrodku Kultury czekają na was gry bitewne i wideo, pokazy walk oraz projekcje filmów science-fiction, a także gry fabularne, karciane i oczywiście planszówki!

Geek Expansion to pierwszy grójecki konwent, na którym znajdziecie wszystko, co kryje się pod magicznym hasłem „gry”, a więc karcianki i planszówki, bitewniaki i rpg, a nawet gry wideo. Trzydniowa impreza, przygotowana przez Grójecki Klub GROFAN oraz Klub WARG odbędzie się końcem sierpnia, a dokładnie w dniach 26–28, aby wszyscy fani gier i fantastyki mogli zakończyć wakacje w sposób najlepszy z możliwych :). Program aż pęka w szwach. Czekają na was między innymi turnieje Magic The Gathering Kakao, eliminacje do ogólnopolskich turniejów w Królestwo w budowie oraz Carcassone, a także turniej My first Activity i Activity Junior dla najmłodszych. A ponadto sporo gier do wygrania w organizowanych podczas konwentu loteriach i quizach.

Co jeszcze czeka na Was podczas Geek Expansion?

  • pokazy walk karate
  • blok gier wideo oraz turnieje Worms: Armageddon i Mario Kart 64.
  • gry bitewne: Battle Tech, Napoleon: Bogowie Wojny, Warhammer 40.000, Władca Pierścieni, Age of Sigmar
  • zwolennicy RPG będą mogli wziąć udział w sesji Zew Cthulu
  • bogaty blok prelekcyjny o tematyce fantasy
  • projekcje filmów: Epoka Lodowcowa 5, Kung Fury, Kapitan Ameryka – Wojna Bohaterów, Suicide Squad, Deadpool, Warcraft

Zwyczajnie nie może Was tam zabraknąć. Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu oraz w wydarzeniu na Facebooku. Zapraszamy!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap