Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Zapraszamy na Geek Expansion

Patronat GF: Zapraszamy na Geek Expansion

GE_banner_wadeWakacje rozpoczęły się radośnie i upalnie! Mamy nadzieję, że macie fantastyczne plany na lato i że oczywiście gdzieś pomiędzy leżeniem na plaży i górskimi wędrówkami znajdzie się trochę czasu na gry planszowe! Mamy dla Was wspaniałą propozycję na planszówkowe zakończenie tegorocznych wakacji. Co prawda jeszcze do tego sporo czasu, ale warto już dziś zanotować w kalendarzu: 26-28 sierpnia Konwent Gier i Fantastyki GEEK EXPANSION w Grójcu!

Krótko, zwięźle i na temat:

CO?
Pierwszy grójecki Konwent Gier i Fantastyki, na którym znajdziecie zarówno gry planszowe, jak i karciane, a także blok gier bitewnych, RPG oraz wideo. Ponadto ciekawe prelekcje z zakresu fantastyki, seanse filmowe oraz loterie i turnieje z całą masą fantastycznych planszówek do wygrania!

GDZIE?
Impreza odbywać się będzie w Grójeckim Ośrodku Kultury.

KIEDY?
Geek Expansion to aż 3 dni wspaniałej zabawy. Od 26 do 28 sierpnia 2016 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie oraz na facebooku wydarzenia.

Plakat_nowy

 

    

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Miasto w chmurach – piękne i ciekawe?

Phil Walker Harding – uwielbiam gry tego gościa. Moja miłość zaczęła się od rewelacyjnego Kakao, utrwaliła się dzięki świetnym Imhotepowi i Sushi Go / Sushi Go Party, w końcu ustatkowały ją bardzo przyjemne Park Niedźwiedzi i Chatka z Piernika. Nie zaszkodził jej nawet chwilowy szok spowodowany mało udanym (w mojej opinii) Gizmos. Na gry tego autora wciąż czekam z niemałym zainteresowaniem. Szczęśliwy traf chciał, że we wrześniu bieżącego roku na polski rynek trafiły aż dwie gry tego autora: Miasto w chmurach od wydawnictwa Fox Games i Lamaland wydany dzięki jaszczurkom z Lacerty. Dziś skupimy się na tym pierwszym tytule. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap