Home | Wiadomości | Patronaty | Patronat GF: Planszówki nad morzem

Patronat GF: Planszówki nad morzem

❍ Reading Time: < 1 minute

Według prognoz w ten weekend pogoda niestety nie ma zamiaru nas rozpieszczać. Będzie za to okazja pograć w dobre planszówki. Games Fanatic wraz z Organizatorami zaprasza Was do Koszalina na Planszówki nad morzem.

W dniach 8 i 9 kwietnia w koszalińskim gimnazjum nr 6, odbędzie się druga edycja konwentu organizowanego Piotra Monkiewicza (właściciela firmy R&P Dice) – Planszówki nad morzem. W zeszłym roku konwent odwiedziło ponad 500 osób. Pojawiło się też wielu wydawców, m.in. Board&Dice, Tailor Games, Bomba Games czy ekipa Portalu.

Również na tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie atrakcji.

Nasza Księgarnia przedstawi swoje nowości – Wielka ucieczka, czyli polską edycję hitu Cartagena z nową, przepiękną oprawą graficzną autorstwa Tomka Larka oraz świetną rodzinną grę logiczną – Twardy orzech do zgryzienia.

Wydawnictwo Quantum Games zaprezentuje przepyszne Top Kitchen.

Natomiast dzięki uprzejmości firmy Portal będzie można zagrać w nowości z serii 2PionkiWesołe Krówki i Lokomotywę oraz przetestować dodatek do Tajemniczego Domostwa – Ukryte Tropy.

Nie zapomniano tez o geekach, którzy na konwencie zagrać będą mogli w m.in. Scythe i Mare Nostrum Imperia.

Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić informacje o imprezie zapraszamy do odwiedzenia strony facebookowej wydarzenia – LINK.

Podstawowe informacje:

Planszówki nad morzem. Wersja druga, poprawiona

8-9 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00-18.00

Gimnazjum nr 6 w Koszalinie, ul. Dąbka 1

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*