Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Oświęcimski Festiwal Gier + Konkurs

Patronat GF: Oświęcimski Festiwal Gier + Konkurs

9 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej „Galeria Książki” w Oświęcimiu o godzinie 13:00 rozpocznie się VII edycja Oświęcimskiego Festiwalu Gier. To drugie podejście do letniej odsłony wydarzenia – ostatnio organizatorom szyki pokrzyżowała pogoda.

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w Przewrotnych Motylkach (dzieci od 5 do 7 roku życia) oraz Kingdomino (dzieci od 8 do 13 roku życia). Ponadto zarówno na nich, jak i na dorosłych czekać będą turnieje w Mölkky oraz wielkoformatowe Speed Cups. Będzie można także stanąć do walki o najlepsze Tempo i pobić ostatni rekord (22 słowa w ciągu 30 sekund!). O godzinie 17:00 wszyscy fani Domku zawalczą o przepustkę na Mistrzostwa Polski w tej grze.

Wspólne granie planowane jest do godziny 20:00.

Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo atrakcji. Szczegóły na plakacie i stronie wydarzenia.

Firma Palabras, MBP „Galeria Książki” oraz adwokat Piotr Wróblewski zapraszają także do wzięcia udziału w konkursie – do wygrania Red7 oraz 7 Cudów Świata. Pojedynek. Wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku w 7 słowach opisać Oświęcimski Festiwal Gier.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie :) Red7 oraz 7 Cudów Świata. Pojedynek czekają! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Brass: Lancashire & Birmingham – czy(m) Brassy się różnią?

Ink, WRS, Veridiana, Ciuniek. Taaak, mamy w redakcji mocną reprezentacje miłośników Brass. Mamy jednak, też ludzi, którzy ze „starym” Brassem się nie zetknęli do czasu, kiedy na rynku nie pojawiła się jego odświeżona edycja od Phalanx. I, muszę  przyznać, ja również do nich należałem. Ale jak już się zetknąłem (a w zasadzie zderzyłem) to z dwoma naraz. Pokuszę się wiec o krótkie podsumowanie wrażeń, jakie zrobiły na mnie oba tytuły.