Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Oświęcimski Festiwal Gier + Konkurs

Patronat GF: Oświęcimski Festiwal Gier + Konkurs

9 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej „Galeria Książki” w Oświęcimiu o godzinie 13:00 rozpocznie się VII edycja Oświęcimskiego Festiwalu Gier. To drugie podejście do letniej odsłony wydarzenia – ostatnio organizatorom szyki pokrzyżowała pogoda.

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w Przewrotnych Motylkach (dzieci od 5 do 7 roku życia) oraz Kingdomino (dzieci od 8 do 13 roku życia). Ponadto zarówno na nich, jak i na dorosłych czekać będą turnieje w Mölkky oraz wielkoformatowe Speed Cups. Będzie można także stanąć do walki o najlepsze Tempo i pobić ostatni rekord (22 słowa w ciągu 30 sekund!). O godzinie 17:00 wszyscy fani Domku zawalczą o przepustkę na Mistrzostwa Polski w tej grze.

Wspólne granie planowane jest do godziny 20:00.

Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo atrakcji. Szczegóły na plakacie i stronie wydarzenia.

Firma Palabras, MBP „Galeria Książki” oraz adwokat Piotr Wróblewski zapraszają także do wzięcia udziału w konkursie – do wygrania Red7 oraz 7 Cudów Świata. Pojedynek. Wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku w 7 słowach opisać Oświęcimski Festiwal Gier.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie :) Red7 oraz 7 Cudów Świata. Pojedynek czekają! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Bór – narkotyczne przygody w głębi lasu

Bór to rywalizacyjna gra oparta o mechaniki worker placement i dice placement. Gracze wcielają się w leśnych zaklinaczy, którzy dzięki umiejętnemu pozyskiwaniu zasobów, ważeniu eliksirów i oswajaniu zwierząt muszą zaprowadzić porządek w tytułowym borze. Całość jest bogato i kolorowo ilustrowana, w stylu odwołującym się nieco do mangi. Gra w dużej mierze składa się z kart, pojedynczej, niewielkiej planszy miasta i czterech planszetek postaci.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap