Home / Wiadomości / Patronaty / Odyseja – pierwsze wrażenia, instrukcja i kampania

Odyseja – pierwsze wrażenia, instrukcja i kampania

Na początek tygodnia mamy dla Was bardzo dobre wieści – Games Fanatic objął patronatem medialnym nową grę Adama Kałuży (K2, Jaskinia) oraz Przemka Dmytruszynskiego – Odyseja, której wydawcą będzie Lupo Art Games. A to oznacza, że – jeżeli gra się ufunduje – w naszym serwisie będą nie tylko recenzje, ale też konkursy w których będzie można wygrać ten niezwykły tytuł rodzinny. Jeżeli chcecie się dowiedzieć nieco więcej o grze, zapraszamy do lektury.

Odyseja to gra z mechaniką memo, zawierająca w sobie aż trzy warianty rozgrywki. Przeznaczona jest od 1 do 4 graczy w wieku już od 5 roku życia. Jedna partia w zależności od wariantu powinna trwać od 15 do 30 minut.

O grze na łamach Games Fanatic pisała już Veridiana podsumowując swoją recenzję słowami: Z mojej strony jestem więc na TAK dla nowej propozycji Adama Kałuży i wydawnictwa LUPO ART GAMES :)

Rzut okiem Veridiany na Odyseję

Odyseja powalczy od dzisiaj od godziny 10.00 o ufundowanie na platformie Zagramw.to.

Link do kampanii

Potrzeba wsparcia z Waszej strony. A jeżeli słowa Veridiany Was jeszcze nie przekonały, podrzucamy też instrukcję do gry i kilka grafik :)

Odyseja – instrukcja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Pandemic: Gorąca Strefa – Europa – destylowana Pandemia

“Mały Pandemic” to przykład produktu, w którego istnieniu zbiegają się interesy dwóch grup. Z jednej strony mamy korpo-molocha-wydawcę Asmodee, który chce sprzedawać coraz więcej coraz nowszych produktów. A z drugiej konsumenta, który w pędzącym na łeb na szyję świecie ma coraz mniej czasu na spędzanie go przy instrukcji i przy rozgrywce. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wypuszczanie prostszych i skróconych wersji popularnych tytułów to rzecz wręcz nieunikniona.  Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap