Home | Wiadomości | Konkursowa jesień z Fox Games: Kroniki Zbrodni #2

Konkursowa jesień z Fox Games: Kroniki Zbrodni #2

❍ Reading Time: 3 minutes

Kroniki Zbrodni już w sprzedaży! My mamy dla Was drugi konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz tej świetnej gry od wydawnictwa Fox Games.

Wystarczy, że w formularzu konkursowym odpowiecie na pytanie: Jakie cechy powinien posiadać według Was detektyw idealny?

 

 

 

Czas: tydzień (do 11.11 do końca dnia)
Nagrody:
gra Kroniki Zbrodni
Odpowiedzi:
prosimy umieszczać w formularzu konkursowym
Wyniki:
postaramy się ogłosić na początku przyszłego tygodnia W TYM WPISIE

 

WYNIKI konkursu!

Ogłaszamy, że zwycięzcą został Hubert Heller, który pięknie wypunktował najważniejsze cechy idealnego detektywa. Gratulujemy! Prosimy o przesłanie adresu do wysyłki nagrody na adres mailowy: kontakt@gamesfanatic.pl.

 

„1. Kameleon – Detektyw idealny to człowiek, który w dowolnym momencie może stać się każdą możliwą osobą. Gdy ujrzysz robotnika pracującego na budowie, gdy wrzucisz drobniaki do kubeczka trzymanego przez bezdomnego, a nawet podczas rozmowy z nowym pracownikiem nie zorientujesz się, iż stoi przed tobą detektyw, który obserwuje, bada, zdobywa informacje i powoli Cię osacza…

2. Erudyta – Powiązane poniekąd ze wcześniejszą cechą. Dzięki swojej nieprzeciętnej inteligencji oraz wiedzy jest w stanie wejść w każde środowisko, doskonale odnajdzie się wśród inteligencji, golfistów czy złodziei. To człowiek, który jest specjalistą w każdej dziedzinie.

3. Doskonały taktyk – Idealnie dostosowuje się do każdej sytuacji. Nie ważne jak bardzo sytuacja zmieni się „na planszy” on i tak znajdzie najlepszą taktykę aby osiągnąć swój cel. Przez to jest w stanie perfekcyjnie manipulować ludzi. Każdy wypadek jaki Ci się przydarza to nie kwestia szczęście czy pecha, po prostu detektyw idealny ma Cię na celowniku.

4. Pasjonat gier planszowych – Udoskonalić swoje myślenie strategiczne i taktyczne można poprzez granie w gry planszowe (poczynając od szachów, a kończąc na różnej maści eurosach). Jest to również świetny sposób na zawieranie „przypadkowych” znajomości, a także doskonała pułapka… w końcu gdy spotykacie się aby beztrosko pograć w gry… jeden z grających nadstawi ucho i będzie nasłuchiwał, podpuszczał aż sidła się zatrzasną!”

Formularz konkursowy

Formularz konkursowy

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 11.11.2018 r., do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

Za przekazanie gry na konkurs dziękujemy wydawnictwu Fox Games!

4 komentarze

 1. No i?
  Wygrałem, czy nie?

 2. a ja tu czekam…

  • Cieszymy się, że nasz konkurs wzbudza emocje i niecierpliwość, ale termin ogłoszenia wyników jeszcze nie upłynął, albowiem 11+14 = 25 :)

   • Hmmm. Konkurs z 5 listopada. W poście – Wyniki: postaramy się ogłosić na początku przyszłego tygodnia W TYM WPISIE.
    Ale faktycznie w regulaminie…
    No dobra, czekam dalej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*