Home | Wiadomości | Konkursy | Konkurs z Potworami w Tokio

Konkurs z Potworami w Tokio

❍ Reading Time: 2 minutes

Koniec wakacji wcale nie oznacza braku konkursów! Tym razem wydawnictwo Egmont przekazało do rozdania egzemplarz gry Potwory w Tokio wraz z dodatkiem Doładowanie! Potworny konkurs oznacza więc potworne zadanie! Wystarczy, że na maila wakacjezpotworami@gamesfanatic.pl (z dopiskiem: Potwory w Tokio) wyślecie wiadomość z opisem miasta pasującego na kolejną wersję gry (przypominamy, że były już: Tokio i Nowy Jork).

Czas: tydzień (do 23.09 do końca dnia)
Nagroda: Potwory w Tokio + dodatek Doładowanie
Odpowiedzi: prosimy wysyłać na maila: wakacjezpotworami@gamesfanatic.pl
Wyniki: postaramy się ogłosić na początku przyszłego tygodnia W TYM WPISIE
Powodzenia!

Wyniki konkursu!

Zwycięzcą został: Marcin Jędrzejowski. Gratulujemy! Prosimy o przesłanie adresu do wysyłki nagrody na adres mailowy: wakacjezpotworami@gamesfanatic.pl. Nagrodzona odpowiedź:

„Jako kolejną lokalizację Potworów zdecydowanie i niezaprzeczalnie poleciłbym… Bytom! Oczami wyobraźni widzę szok i niedowierzanie wypisane na twarzach redakcji GF, dlatego w paru punktach udowodnię, dlaczego akurat to śląskie miasto powinno dostąpić tego zaszczytu.
1. Pierwszym argumentem za Bytomiem będzie Bebok, czyli nadprzyrodzona istota z śląskiego folkloru (grafika w załączniku). Straszy się nim dzieci, dlatego doda lekki dreszczyk grozy wśród młodszych graczy. Oto dokładny opis Beboka z wikipedii:
We ślůnskich wjerzyńach ludowych bandurek, kery mjyszko kole chałpy. Mo uůn wartować, coby bajtle ńy smykały śe po chlywach a masztalńach. Bebok mo kole půł myjtra, mjast szłapůw mo kopyta, a dycki trzimje we garśći kryja kerům pjere bachor.
2. Industrialno-kopalniany klimat miasta świetnie nadaje się do tworzenia zmyślnych potworów (hałdotwory i inne!). 
3. Jedna z dzielnic tego miasta, Bobrek, jest nazywana dzielnicą cudów. Zamiast oklepanych miejsc jak dzielnice Nowego Jorku, któż nie chciałby przemieszczać potworów np. pomiędzy Bobrkiem, Szombierkami, a Śródmieściem?
4. Umiejscowienie akcji na Śląsku pozwoli czerpać garściami z bogatej ślunskiej godki, której nie da się nie lubić. :)”

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 23 września 2018, do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z poczty elektronicznej.
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

20 komentarzy

 1. Czy już coś wiadomo na temat wyników?
  Może wygrałem? :)

 2. Nikt nie wygrał pewnie. Godzilla zjadł nagrody.

 3. Arturo Zwycięzca

  Myślę jednak, że wygrałem i teraz zastanawiają się jak mi to powiedzieć.

 4. Arturo widzę, że podchodzisz do konkursu z dużą pokorą

 5. Albo odpowiedzi są tak dobre, że trzeba dokupić nagród.

 6. W końcu to Arturo Zwycięzca

 7. Arturo (prawie jak) Zwycięzca

  Zwycięzca może być tylko jeden, stąd nie ma co się przepychać.

 8. A tak już całkiem na serio, jest szansa na wyniki w tym tygodniu? Czy tego typu konkursy to clickbait?

 9. Czy jest szansa na wyniki… kiedykolwiek? :D

 10. Wszystkie osoby, które tak dopytują się (lub będą) o wyniki najwyraźniej nie przeczytały dokładnie regulaminu. Punkt 15. „Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.”. Oznacza to w praktyce, że organizatorzy zabawy mają jeszcze kilka dni, więc spokojnie… :) Fakt, że „postarają się” ogłosić wyniki wcześniej nie zmienia ich regulaminu. Będziemy się martwić i dopytywać po 7 października 2018 r. A pisanie o clickbaitach w odniesieniu do tego serwisu jest bardzo krzywdzące i piszę to z pełną odpowiedzialnością jako kilkuletni czytelnik GF.

 11. Dzięki, totoro :)

  Tak jak napisałeś – regulaminowy termin podania wyników nie został przekroczony. To, że piszemy, że postaramy się coś przyspieszyć nie oznacza, że na pewno się to uda. Redaktorzy też mają swoje życia, rodziny, pracę zawodową, problemy ze zdrowiem i inne ludzkie przypadłości. I czasem staranie się nie wystarczy, mimo najlepszych chęci.

  I jeszcze chciałbym zapytać – w jakim sensie konkurs to clickbait? Czyżby zdarzyło się, że nie wysłaliśmy nagród? Że kogoś oszukaliśmy? Niemal co tydzień rozdajemy jakieś gry – i to jest takie godne potępienia, żeby sugerować jakieś nieczyste zagrania z naszej strony?

  • Totoro – przeczytałem regulamin, tylko on nijak nie idzie w parze z tym co jest w samym wpisie konkursowym. Więc zapytałem.

   Ink – z clickbaitem chodzilo bardziej o to, że sprawdzanie konkretnego wpisu codziennie (a ja i zapewnie wielu kilkuletnich czytelników serwisu tak robimy) podnosi statystyki wyswietleń strony. I nijak nie jest to udogodnieniem dla samych czytelników. Nie pisałem tego z zamiarem potępienia nikogo. Nawet nie uważam tego za nieczystą zagrywkę, tylko zwykły chaczyk dla ciekawskich.
   Może nie wyraziłem się do końca precyzyjnie, o co nietrudno w internecie. Da się wrócić do dawnej konwencji wrzucania oddzielnych postów z wynikami konkursu?
   Dzięki.

   • Rozważymy taką opcję, bo zupełnie nie jest naszą intencją zmuszanie użytkowników do aktywnego sprawdzania „czy może już” :)

    Jeśli zależy nam na kliknięciach to dlatego, że chcemy, żebyście czytali to, co dla Was piszemy. Odświeżanie w kółko tego samego wpisu konkursowego nie kwalifikuje się do realizacji tego celu ;)

 12. Luzik. Minął tydzień od zakończenia, nie było żadnej informacji od redakcji, więc pojawiły się komentarze. Wystarczyłby krótkie info, że na wyniki trzeba chwilkę poczekać z przyczyn obiektywnych. Teraz już wiadomo co i jak, więc cierpliwie czekamy i życzymy szybkich powrotów do zdrowia oraz spokojności. ;-)

 13. Zgodnie z podanym regulaminem w niedziele o godz. 23.59. minął termin zakończenia wyników.
  Czy jest szansa, by w dniu dzisiejszym podać szczęśliwego lub szczęśliwych zwycięzców?

 14. Wszystkie ostatnie konkursy są opóźnione z wynikami, ale hardo robią tę śmieszną regułkę, że się postarają. Nie, nie postarają się

  • Hej, zazwyczaj się jednak staramy i czasem puszczamy wyniki następnego dnia, ale jak spływają nam setki odpowiedzi, to chcemy się przyłożyć, wszystkie dokładnie przeczytać i nagrodzić tę najlepszą. Pozdrawiam :)

 15. Bytom – pozamiatane :D
  Bez uzasadnienia biore w ciemno!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*