Home / Wiadomości / Konkursy / Konkurs z Potworami w Nowym Jorku

Konkurs z Potworami w Nowym Jorku

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Egmont, które przekazało do rozdania egzemplarz gry Potwory w Nowym Jorku wraz z dodatkiem Doładowanie! Potworny konkurs oznacza więc potworne zadanie! Wystarczy, że na maila wakacjezpotworami@gamesfanatic.pl (z dopiskiem: Potwory w Nowym Jorku) wyślecie wiadomość z opisem, jakiego potwora wysłalibyście do Nowego Jorku, żeby przejął tam panowanie!

Czas: tydzień (do 30.09 do końca dnia)
Nagroda: Potwory w Nowym Jorku + dodatek Doładowanie
Odpowiedzi: prosimy wysyłać na maila: wakacjezpotworami@gamesfanatic.pl
Wyniki: postaramy się ogłosić na początku przyszłego tygodnia W TYM WPISIE
Powodzenia!

Wyniki konkursu!

Zwycięzcą został: Piotr Szkiłądź. Gratulujemy! Prosimy o przesłanie adresu do wysyłki nagrody na adres mailowy: wakacjezpotworami@gamesfanatic.pl. Nagrodzona odpowiedź:

„Cóż, wydaje mi się, że okazja jest dobra, by świat poznał Diceboardora. Z pozoru wygląda niegroźnie, ot nieco przerośnięta sześciościenna kostka, zupełnie jak z Monopoly czy innego Grzybobrania (no, trzeba by było jeszcze dowyobrazić sobie te meplowate nogi, ale to szczegół). Lecz tu właśnie leży deckbuilding pogrzebany! Na dźwięk tych dwóch tytułów rozsądnemu graczowi od razu zapali się lampka ostrzegawcza i poczuje on ścisk w żołądku!

Tak, tak, otóż to – losowość! Ewentualny przeciwnik Diceboardora nigdy nie wie, czego może się spodziewać. Każda ze ścian potwora niesie inne zagrożenie, a Kostuś (jak go pieszczotliwie nazywają znajomi) potrafi nimi bardzo szybko rotować. Wyrzutnie ostrych jak brzytwa plansz oraz unieruchamiających wrogów pudełek, działka gotowe do zasypania rywali gradem wzbogacanych uranem znaczników, ochronne koszulki firmy (nazwę wycięto ze względu na jawne lokowanie produktu), czego tam nie ma! W dodatku Wielki D jest bardzo odporny na rzuty i toczenie, co dodatkowo utrudnia sprawę jego adwersarzom.

Nie ma rady, trzeba czmychać z Nowego Jorku do Euro. Wszak nie od dziś wiadomo, że w Ameri z losowością nie ma żartów ;)”

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 30 września 2018, do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z poczty elektronicznej.
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

7 komentarzy

 1. Avatar

  czy „z dopiskiem” oznacza „w tytule”? bo poprzednio chyba źle coś zrozumiałem i nie napisałem tak tytułu wiadomości :D

 2. Avatar
  Edwardo von Popiel

  Dla mnie ważniejsze jest żeby ogłosili wyniki.
  Poprzedni konkurs z Potworami z dnia 17.09.18 nadal jest nierozstrzygnięty.
  Za to są emocje, sprawdzam kilka razy dziennie…

 3. Avatar

  Emocje jsk na grzybach

 4. Avatar
  Edwardo von Popiel z domu Popiół

  Szczególnie gdy okaże się, że „grzyby” to w istocie leśne „dary” pozostawione przez zwierzęta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Dragomino – domino w świecie smoków

O Wojtku, który chciał zostać strażakiem, słyszał pewnie każdy. Niejeden z Was jako dziecko marzył pewnie o tym, by być policjantem, rajdowcem, baletnicą, alpinistką lub kaskaderką… Wymarzoną pracą dla mnie byłaby pozycja profesjonalnej zawodniczki qudditcha, aurora lub tresera smoków… Niestety w świecie rzeczywistym nie mam szans na realizowanie się w tych zawodach, ale od czego są planszówki? Gra Dragomino od wydawnictwa FoxGames to kontynuacja serii Kingdomino, w której wcielamy się w trenera smoków. Podczas rozgrywki wyruszymy na niezbadaną wyspę. Zajmiemy się tam poszukiwaniami jaj tych pięknych, ale i tajemniczych stworzeń. Uwielbiam tego typu historie, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po ten właśnie tytuł. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap