Home / Audio/Video / Badacze Głębin – videorecenzja Board Game Girl

Badacze Głębin – videorecenzja Board Game Girl

Badacze głębin

O Badaczach Głębin pisała już Veridiana w Rzucie okiem i recenzji. Czas na parę groszy od nas. Jak wiecie oboje uwielbiamy gry Stefana Felda, szczególnie Trajana i Zamki Burgundii. Czy Badacze Głębin też przypadli nam do gustu? Zapraszamy do pierwszego w nowym roku filmu. A właściwie dwóch filmów. Dlaczego tak? Bo do naszych wideorecenzji wprowadziliśmy kilka kluczowych zmian…

 

 

 

 


One comment

  1. Dzięki, dzięki, dzięki. Moje pieniądze właśnie wyruszyły w podróż na konto sklepu, z którego przybędą do mnie Badacze XD Mieliśmy ich na liście od dawna, ale brakowało impulsu ostatecznego. Stała się nim Wasza świetna recenzja. No i kot :D Kot przy Feldzie mnie przekonał.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Kwiaciarenka – (video)recenzja

Kwiaciarenka kojarzy się nieodparcie z Niezłymi Ziółkami, przez niektórych zwana jest nawet ich następczynią. I ma prawo się tak kojarzyć za sprawą grafiki i tematyki, niemniej jednak mechanicznie - choć obecne jest Set Collection - to jednak mamy tu Press Your Luck (Ziółka) kontra mechanika draftu (Kwiaciarenka). A i samo zbieranie setów polega na czym innym, powiedziałabym nawet, że w Kwiaciarence to zbieranie setów bardziej przypomina dopasowywanie wzorca.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap