Home | Wiadomości | Konkursy | Resistance 2 ed. – konkurs

Resistance 2 ed. – konkurs

❍ Reading Time: 2 minutes

ResistanceZapraszamy wszystkich Czytelników do nowego konkursu organizowanego przez Games Fanatic i Wydawnictwo Portal, tym razem związanego z nowym wydaniem przebojowej gry The Resistance.

Jak mogliście przeczytać we wczorajszej recenzji, grze zarzucono brak klimatu. Sytuację tą z pewnością poprawiłoby nadanie poszczególnym misjom odpowiedniego tła fabularnego. I tu właśnie chcieliśmy prosić Was o pomoc.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie historii opisującej jedną z misji rozgrywanych w grze. Może być to zarówno misja opisywana oczami Agenta czy Bojownika, jak i z perspektywy niezależnego narratora.

Opis misji powinien się mieścić w 200 wyrazach. Przykładowy początek historii może wyglądać następująco:

Dowódca wysłał nas do składu broni na południu miasta. Podejrzewaliśmy, że w naszej drużynie może być agent. Rozkaz był jasny „Zdobyć broń i zdemaskować Agenta”

Historie przesyłajcie za pomocą poniższego formularza. Pamiętajcie też o podaniu imienia, nazwiska i adresu e-mail.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 27 maja 2015 r. godziny 23:59.

Wśród przesłanych opisów wybierzemy dwa naszym zdaniem najciekawsze, a ich autorzy otrzymają po jednym egzemplarzu drugiej edycji gry The Resistance.

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu „Resistance 2 ed.” (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
 3. Konkurs trwa od 14.05.2015 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 27.05.2015 r., do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu poprzez formularz na stronie Konkursu prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe. Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość zgłoszeń, jednak przy wyłanianiu zwycięzcy pod uwagę brane będzie jedynie ostatnie zgłoszenie.
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 12. W Konkursie można wygrać nagrodę wymienioną na stronie konkursu.
 13. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w ciągu 3 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 14. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: kontakt@gamesfanatic.pl
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez Laureata.
 16. Nagrodę wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie odpowiedzi jedynie poprzez wyświetlenie strony z podziękowaniami za udział w konkursie.


 

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Portal

portal

 

4 komentarze

 1. „Zadaniem konkursowym jest przesłanie historii opisującej jedną z misji rozgrywanych w grze”
  „autorzy otrzymają po jednym egzemplarzu drugiej edycji gry The Resistance.”
  Trochę masło maślane, żeby wziąć udział w grze należy mieć tą grę (ewentualnie co najmniej rozegrać kilka partii) i nagrodą jest ta gra. Mało satysfakcjonujące dla ewentualnego zwycięzcy.

  • Ależ nie. Misje w grze to pojęcie całkowicie umowne i tylko tło do stosowanej mechaniki (dyskusji, przekonywania, w końcu punktowania). Zadaniem konkursowym jest ubranie tego tła w szaty fabularne, a do tego doświadczenie w rozgrywce nie jest konieczne

  • Ja bym powiedział, że każda wygrana w konkursie jest satysfakcjonująca. Nawet jakby było do wygrania Resistance: Agenci Molocha lub Monopoly. Wygrana to wygrana.

 2. Poza tym, bardzo często gra się „u kolegi” i grę zna, a dzięki konkursowi można zdobyć własny egzemplarz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*