Home | Audio/Video | Archiwum Planszostacji | Planszostacja Mini odc 2 – MiędzyPionek 03-2011

Planszostacja Mini odc 2 – MiędzyPionek 03-2011

❍ Reading Time: < 1 minute

Odcinek drugi Planszostacji Mini poświęciliśmy rozmowie o MiędzyPionku i grach, w które tam zagraliśmy… ale nie tylko. Z tego odcinka możecie dowiedzieć się też dlaczego Browarion to mistrz zła, dlaczego warto grać z WC, co takiego robi Rysław wieczorami (i dlaczego jest to totalnie Szalone)  i jakie warzywa myli yosz.

Tym razem dźwięk jest dobrej jakości, ale dla osób o dobrym (albo i wręcz odwrotnie) słuchu mamy mały bonus.

Razem z odcinkiem drugim publikuję też odcinek „Prawie drugi”. Nagraliśmy go bezpośrednio po pierwszym przez co dźwięk jest jeszcze gorszej jakości niż w pierwszym. Rozmawialiśmy w nim o roku 2010 i tym co przyniesie nam rok 2011. Wrzucam go bez obróki i wycinania – tylko potem nie mówcie że nie uprzedzałem. Oba odcinki trwają po około godzinę

Odcinek 2 – MiędzyPionek (1h 09min)

 

Odcinek 1.5 – Podsumowanie roku 2010 i rok 2011. (Bardzo słaba jakość dźwięku!!) (58 min)

6 komentarzy

 1. Well done :) W kwestii usprawiedliwienia tłumaczenia kart do Pictomanii: zrobiłam je w godzinę, na dodatek zupełnie nie wiedząc o co chodzi w grze więc nie było możliwości wyłapania pewnych niuansów, jak np. fasola czy kalafior ;)

 2. MoniQ: :D tłumaczenie było super. Po prostu chodziło mi o o to, że o ile angielski mi niestraszny to tutaj bym musiał mieć porządną grę po polsku

 3. Ha, no ładnie żeście mnie pojechali z tym Resistance (oraz RPG). No prawda, bardzo dobrze mi się grało i rzeczywiście udało mi się Was wkręcić.
  I mam szczerą nadzieję, ze jeszcze Korzenia kiedyś namówię na niejedną partię ;) (ha, to będzie dopiero wykonanie w 101% szatańskiego planu)!

  BTW – Tycjan ma pełną rację – obaj jesteśmy silnymi osobowościami i potrafimy stawiać na swoim. Drżyjcie, jeśli kiedyś uda się nam znaleźć w jednej drużynie… to może być rzeź niewiniątek… podobnie zresztą, gdyby udało się kiedyś zagrać wspólnie z Ja_nem (sorry, no muszę Cię trochę w bagno wpędzić).

  Serdecznie pozdrawiam wszystkich grających :)

  a z innej beczki – Pictomania rzeczywiście rewelacyjna. dodajcie i mój głos za tym by to wydać w Polsce :)!!

 4. Browarion, po tym odcinku pewnie część słuchaczy pomyśli to samo co Ci biedni Czesi jak słuchali naszej dyskusji :D
  Zasłona dymna jest bardzo ważna w akcjach dywersyjnych ;)

 5. Hehe, ja grałem solo w Decathlon. Nawet sobie program napisałem do grania solo z notowaniem wyników.

  A jeśli w Rallymanie da się „nauczyć mechaniki” i być mistrzem, to nie jest to łatwe. Sądziłem, że już to rozgryzłem i przejechałem sobie jeden z rajdów dostępnych w sieci żeby porównać wynik z innymi. Uzyskałem 15 czas na jakieś 25-30 dostępnych. Nie ma też problemu z liczbą dostępnych zestawień OSów – w sieci naliczyłem 19 rajdów, każdy średnio po 6 OSów, które można sobie wydrukować i rozgrywać. Tras jest pod dostatkiem, nie ma obawy.

 6. @Ja_n: Widziałem ten link z trasami, który dałeś na forum. Trochę tego jest, ale jakby się grało cały czas to chyba potem już by nie było takiego fanu bo jednak pewnych ruchów można byłoby się „nauczyć”. Nie zmienia to faktu, że gra jest fajna i od czasu do czasu bym sobie zagrał. Tylko ta cena mnie trochę odstrasza od takiej zachcianki.

  Decathlon samemu…. :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*