Home / Wiadomości / Nagrody / K2 grą serca

K2 grą serca

K2 zdobyło nagrodę „Gra serca”. Jest to nagroda ustanowiona przez klub gier DINX, przyznawana od 2009 roku w dwóch kategoriach: gier dla dorosłych – to tytułowa „Gra serc” i dla dzieci – „Gra małych serc”. Nagrody przyznawane są szczególnie dobrym grom.

W tym roku ponownie zarządzono głosowanie w którym wzięli udział członkowie  klubu (200 osób), grę wybierano spośród nowości ostatnich 3 lat w przypadku obu kategorii.
Główną nagrodę zdobyła wydana przez Rebel.pl gra Adama Kałuży „K2″. Jak jest napisane na stronie „o wyróżnieniu tym zdecydowało przede wszystkim udane przeniesienie głównego tematu, który w tej grze sprawdza się zarówno w wersji familijnej jak i w wersji dla zaawansowanych (dla wymagających graczy)”. Gratulujemy Adamie i czekamy na więcej nagród :)

źródło: [Blog Folka] [Dinx]

5 komentarzy

 1. Andy

  I słusznie. Brawo!

 2. Avatar

  Gratulacje dla Adama i wydawcy! Chociaż przyznam, że tę nagrodę widzę pierwszy raz na oczy i chyba nie jestem w tym osamotniony. Na pudełko to chyba nie trafi.

 3. Avatar

  Na pudełko nie trafi ale na pewno ucieszy autora. I mam nadzieje że dodatkowo zmotywuje do tworzenia nowych bardzo dobrych gier. Poprzeczkę p. Adam sobie już wysoko postawił więc z niecierpliwością pozostaje czekać na kolejną grę która mam zdobędzie nagrodę która znajdzie się na pudełku (czego bardzo autorowi i graczom życzę):)

 4. WRS

  Serdeczne gratulacje dla Folko!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Deutscher Spielepreis 2014

Jak co roku we wrześniu poznajemy laureatów nagrody Deutscher Spielepreis, która będzie wręczona na targach SPIEL w Essen (to już za nieco ponad cztery tygodnie!!!).  Nagroda ta jest przyznawana przez organizatora czyli Friedhelm Merz Verlag. Głowną nagrodę otrzymał tytuł Russian Railroads czyli po naszemu Rosyjskie Koleje wydany w Polsce przez wydawnictwo Bard. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap