Home | Wiadomości | Konkurs Walentynkowy

Konkurs Walentynkowy

❍ Reading Time: 2 minutes

Konkurs

Walentynki to piękny czas miłości. Ale to także okazja do tego, żeby w parze usiąść przy ulubionej grze i po prostu świetnie się bawić! Dlatego też chcielibyśmy podarować Wam kilka tytułów, które idealnie sprawdzą się w rozgrywce na 2 osoby! Oto one oraz sponsorzy, którzy tak jak my – zechcieli podarować Wam trochę planszówkowej miłości :)

Pytanie konkursowe: W którą grę chciałbyś/chciałabyś zagrać z drugą połówką lub kimś bliskim? Wybierz spośród tytułów, które są do wygrania i uzasadnij swoją odpowiedź! Odpowiedzi prosimy umieszczać w formularzu, który znajdziecie niżej!

Czas: do 21.02 do godz. 23:59
Nagroda: aż 11 gier
Odpowiedzi: prosimy udzielać za pomocą poniższego formularza
Wyniki: postaramy się ogłosić w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu
Powodzenia!

Formularz konkursowy

Formularz konkursowy

 

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

 1. Organizatorem Konkursu jest serwis GamesFanatic.pl.
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie.
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 21.02.2018 r., do godziny 23:59.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
 7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi korzystając z załączonego formularza Google. W wyjątkowych wypadkach (np. niedostępność serwisu Google lub niemożność załączenia pracy – innej niż tekstowa – we wskazanym formularzu) dopuszczalne jest przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres konkurs@gamesfanatic.pl
 10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu GamesFanatic.pl oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
 11. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2016 poz. 471 j.t. z późn. zm.).
 12. Odpowiedzi będą sprawdzane przez redakcję serwisu GamesFanatic.pl
 13. Laureatów nagrody wybierze redakcja serwisu  GamesFanatic.pl
 14. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.
 15. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu 14 dni po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi.
 16. Laureat zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki na adres kontakt@gamesfanatic.pl w ciągu 21 dni od momentu ogłoszenia wyników. Niedopełnienie tego warunku zostanie potraktowane przez Organizatora jako rezygnacja z nagrody.
 17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od momentu przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 18. Organizator ma prawo publikacji na stronie gamesfanatic.pl zwycięskiej pracy podając imię i nazwisko lub pseudonim autora.
 19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu korespondencyjnego.
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.

4 komentarze

 1. Chciałabym zagrać w Tajniaków ze swoim mężem, bo odkąd mamy dzieci, dokładnie tak się czujemy. Nasi znajomi nie widzieli nas już całe wieki, ale mimo braku czasu na spotkania, udaje nam się pozostawać w kontakcie. Wiemy na bieżąco co u nas słychać, więc przyjaciele podejrzewają, że tak naprawdę wcale nie mamy dzieci i czaimy się na nich (znajomych) w jakichś dziwnych miejscach. Wszystko wygląda podejrzanie i tajniacko. Prosimy gorąco o Tajniacki Duet dla Tajniackiej, zakopanej w pieluchach pary.

 2. są jakieś wyniki?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*