Home / Wiadomości / Aktualności / UK Games Expo 2011

UK Games Expo 2011

Wczoraj zakończyły się trzydniowe targi gier UK Games Expo 2011. W jednym miejscu spotykali się miłośnicy wszystkich rodzajów gier zarówno elektronicznych jak i oczywiście planszowych. Pod tym adresem można obejrzeć kilka zapowiedzi gier (nagranych w czasie trwania imprezy), które należą do tej drugiej kategorii, m.in. Dungeon Petz (Vlaada Chvátil), A Few Acres of Snow (Martin Wallace), Guards Guards (Leonard Boyd, David Brashaw), Ankh-Morpork (Martin Wallace).

4 komentarze

 1. Avatar

  Obejrzałem właśnie Martina Wallace’a opowiadającego o Ankh Morporkh – zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów Pratchetta :)

  Lecę oglądać film o Guards Guards :D

 2. Avatar

  Ja tam czekam na Paperclip Railways. Zrobiłem już nawet preorder. ;)

 3. Avatar

  W ramach uzupełnienia to Ankh Morpork zostało wybrane najlepszą grą planszową targów.

 4. Avatar

  Swojego nagrodzili… Jakie wygodne…

  (frustracja spowodowana faktem, że w domu wysiadl mi proxy, a w robocie nie mam dźwięku i nie mogę prezentacji obejrzeć)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Mezo

Hurra! Nowa gra przed premierą! Klimaty Azteków (potem przeczytałem że Majów)- rzadko używane, a lubię. Hype na grę słyszę od pół roku, z KS (na którym było wydanie pierwotne) mam dobre doświadczenia, tak samo z wydawnictwem Portal. Szybko przeczytam instrukcję i wesoło rozpracujemy grę na najbliższym spotkaniu! Cóż… Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap