Home / Wiadomości / Aktualności / UK Games Expo 2011

UK Games Expo 2011

Wczoraj zakończyły się trzydniowe targi gier UK Games Expo 2011. W jednym miejscu spotykali się miłośnicy wszystkich rodzajów gier zarówno elektronicznych jak i oczywiście planszowych. Pod tym adresem można obejrzeć kilka zapowiedzi gier (nagranych w czasie trwania imprezy), które należą do tej drugiej kategorii, m.in. Dungeon Petz (Vlaada Chvátil), A Few Acres of Snow (Martin Wallace), Guards Guards (Leonard Boyd, David Brashaw), Ankh-Morpork (Martin Wallace).

4 komentarze

 1. Avatar

  Obejrzałem właśnie Martina Wallace’a opowiadającego o Ankh Morporkh – zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów Pratchetta :)

  Lecę oglądać film o Guards Guards :D

 2. Avatar

  Ja tam czekam na Paperclip Railways. Zrobiłem już nawet preorder. ;)

 3. Avatar

  W ramach uzupełnienia to Ankh Morpork zostało wybrane najlepszą grą planszową targów.

 4. Avatar

  Swojego nagrodzili… Jakie wygodne…

  (frustracja spowodowana faktem, że w domu wysiadl mi proxy, a w robocie nie mam dźwięku i nie mogę prezentacji obejrzeć)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Pomóż Ludiversum przetrwać pandemię

Od nieco ponad tygodnia na platformie wspieram.to trwa kampania Ludiversum – katowickiej kawiarni planszówkowej, którą Games Fanatic objęło patronatem. Pieniądze zgromadzone w czasie zbiórki pomogą jej przetrwać okres lockdownu. Jako że nasi czytelnicy rozsiani są po różnych rejonach Polski, nie wszyscy pewnie mieliście przyjemność odwiedzić Ludiversum. Ja miałam to szczęście, że mogłam obserwować proces tworzenia się tego kultowego już miejsca właściwie od początku. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap