Home / Wiadomości / Nagrody / Gra Roku 2011 – rozpoczynamy głosowanie

Gra Roku 2011 – rozpoczynamy głosowanie

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy otwarte głosowanie w konkursie Gra Roku 2011. Spośród 81 gier planszowych wydanych w roku 2010, każdy z Was będzie mógł zagłosować i wybrać tytuł, który jest według niego najbardziej godny nagrody Gra Roku 2011 – Wyróżnienie Graczy.

Głosowanie ma formę publicznego plebiscytu i odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanego formularza na stronie WWW Konkursu.  Każdy może zagłosować maksymalnie na trzy tytuły gier zakwalifikowanych do konkursu, uszeregowanych w kolejności preferencji – od najbardziej preferowanego do najmniej preferowanego.

Głosowanie publiczne przebiega równolegle z wyborem laureata przez Kapitułę Konkursu i  zakończy się 25 maja br. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się na „Pionku – gliwickich spotkaniach z grami planszowymi” w dniach 18-19 czerwca br.

Więcej informacji, na stronie Nagrody: http://nagroda.gry-planszowe.pl.

 

12 komentarzy

 1. Avatar

  Głos oddany. Dawno dla mnie nie było tak oczywistego wyboru :-)

 2. Ink

  A mi niestety zabrakło jednego miejsca na głos, bo na shortliście znalazły się dokładnie 4 gry.

 3. Andy

  U mnie żadnych problemów: znam trzy gry z tego zestawu i na wszystkie trzy zagłosowałem. :D

  Kilkanaście sekund zajęło mi tylko uszeregowanie 1. i 2. pozycji – trzecia była oczywista.

 4. Avatar

  Ink: głosuj na polskie pozycje ;)

 5. Ink

  No cholercia, właśnie ta polska się nie zmieściła.

 6. Avatar

  Poszło, jedna polska trafiła do 3 :)

 7. Jax

  o rany, lista nominacji uświadomiła jaki to był beznadziejny rok dla polskioch wydań, poza pierwszą trójką (z Na Grunwald na czele) nie było na co głosować :>

  [i mam w nosie źle pojmowany patriotyzm, głosuję na gry dobre a nie polskie – a że akurat 'Na Grunwald’ był polski tym lepiej ;) ]

 8. Avatar

  Jax: i właśnie to jest piękne w poprzednim roku – Nie trzeba się zmuszać żeby zagłosować na polską grę. To co napisałem do Inka to był żart – trzeba głosować na najlepszą grę :)

 9. Avatar

  Hmm, pierwszy rok kiedy nie mam gry na którą głosuję z pełnym przekonaniem, że jest najlepsza z listy. Inna sprawa, że w mało gier z listy grałem. Choć z drugiej strony, z tego co czytałem, to chyba nic genialnego (w moim odczuciu) mnie nie minęło. Ciekawe co wygra w obu kategoriach. Choć jedno poważne podejrzenie mam.

 10. Avatar

  Dla mnie wybór prosty i oczywisty, choć wszystkich gier niestety nie znam, a szkoda

 11. Avatar
  Witold Janik

  Erynieee!!! :D

 12. Avatar

  Też mi się wydaje, że o ile faktycznie nie pojawiło się zbyt wiele wybitnych tytułów, to naprawdę po raz pierwszy zupełnie przekonany zagłosowałem na 2 polskie gry – i to jest jakiś sukces polskich twórców, za który należą im się szczere słowa uznania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Deutscher Spielepreis 2014

Jak co roku we wrześniu poznajemy laureatów nagrody Deutscher Spielepreis, która będzie wręczona na targach SPIEL w Essen (to już za nieco ponad cztery tygodnie!!!).  Nagroda ta jest przyznawana przez organizatora czyli Friedhelm Merz Verlag. Głowną nagrodę otrzymał tytuł Russian Railroads czyli po naszemu Rosyjskie Koleje wydany w Polsce przez wydawnictwo Bard. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap