Home / Wiadomości / GFoto / GFoto – bez komentarza

9 komentarzy

 1. Avatar

  Tagi mówią wszystko :)

 2. Avatar

  Okładka mówi wszystko, a ponieważ mój komentarz wcześniej czy później by się pojawil to się pytam: czy w pudełku jest figurka Steven’a Seagal’a? :D

  świetna okładka – bardzo podoba mi sie kolorystyka

 3. Avatar

  Segala nie będzie, ale krązyły słuchy, że będzie Tommy Lee Jones jako wredny SS-man

 4. Andy

  B-24 jak żywy! Szkoda tylko, że to nie jest nocna scena – Liberatory (i Halifaxy) nie latały we dnie nad Warszawą.

 5. Avatar

  Gdyby było nocne tło to wyglądałoby bardziej na plastikowy model Liberatora, a nie dodatek do gry o Warszawie ;) (swoją drogą teraz scenka sugeruje raczej nalot bombowca na Powiśle, niż zrzut zaopatrzenia…)

 6. Andy

  Obecna ilustracja też może komuś się skojarzyć z opakowaniem modelu do sklejania. Obrazek przedstawiający nocny zrzut nad płonącym miastem mógłby być równie (a może nawet bardziej) efektowny, a jednocześnie zgodny z realiamii historycznymi.

  Jako rodowity „chłopak z Powiśla” też od razu zauważyłem ślimaka na Most Poniatowskiego i most średnicowy na drugim planie. :)

 7. Avatar

  W środku będzie figurka Liberatora, tak więc jak ktoś będzie spodziewal się modelu do sklejania to się nie zawiedzie, choć sklejania dużo mieć nie będzie ;).

 8. Avatar

  Andy: mam nadzieję że ktoś to by chciał kupić Liberatora jako model do sklejania dopatrzy się na okładce „Dodatek do Gry Mali Powstańcy” :)

  A jak nie będzie w środku Stevena Seagala to może chociaż Erika Eleniak?

 9. Andy

  Ja na początku skojarzenia z pudełkiem od modelu nie miałem, odpowiadałem po prostu na wątpliwość Knife’a odnośnie nocnej scenerii.

  A w ogóle – jak już wspomniałem – ilustracja mi się podoba :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap