Home | Wiadomości | GFoto | GFoto – bez komentarza

9 komentarzy

 1. Tagi mówią wszystko :)

 2. Okładka mówi wszystko, a ponieważ mój komentarz wcześniej czy później by się pojawil to się pytam: czy w pudełku jest figurka Steven’a Seagal’a? :D

  świetna okładka – bardzo podoba mi sie kolorystyka

 3. Segala nie będzie, ale krązyły słuchy, że będzie Tommy Lee Jones jako wredny SS-man

 4. B-24 jak żywy! Szkoda tylko, że to nie jest nocna scena – Liberatory (i Halifaxy) nie latały we dnie nad Warszawą.

 5. Gdyby było nocne tło to wyglądałoby bardziej na plastikowy model Liberatora, a nie dodatek do gry o Warszawie ;) (swoją drogą teraz scenka sugeruje raczej nalot bombowca na Powiśle, niż zrzut zaopatrzenia…)

 6. Obecna ilustracja też może komuś się skojarzyć z opakowaniem modelu do sklejania. Obrazek przedstawiający nocny zrzut nad płonącym miastem mógłby być równie (a może nawet bardziej) efektowny, a jednocześnie zgodny z realiamii historycznymi.

  Jako rodowity „chłopak z Powiśla” też od razu zauważyłem ślimaka na Most Poniatowskiego i most średnicowy na drugim planie. :)

 7. W środku będzie figurka Liberatora, tak więc jak ktoś będzie spodziewal się modelu do sklejania to się nie zawiedzie, choć sklejania dużo mieć nie będzie ;).

 8. Andy: mam nadzieję że ktoś to by chciał kupić Liberatora jako model do sklejania dopatrzy się na okładce „Dodatek do Gry Mali Powstańcy” :)

  A jak nie będzie w środku Stevena Seagala to może chociaż Erika Eleniak?

 9. Ja na początku skojarzenia z pudełkiem od modelu nie miałem, odpowiadałem po prostu na wątpliwość Knife’a odnośnie nocnej scenerii.

  A w ogóle – jak już wspomniałem – ilustracja mi się podoba :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*