Home / Wiadomości / Aktualności / Przepowiednie na rok 2013 cz. 2

Przepowiednie na rok 2013 cz. 2

przepowiedniaJest początek roku 2013. Różni wieszcze, wróżbici, astrologowie, korzystając ze swoich narzędzi, próbują nam przepowiedzieć nadchodzące wydarzenia. Dziś skorzystam z własnego, czyli słowa pisanego – spytałam Witolda Janika z wydawnictwa Gry Leonardo, co szykuje dla nas na ten rok. Wierzę, że większość z tej przepowiedni się sprawdzi.

Na przełomie lutego i marca ukaże się gra „Letnisko”, której autorem jest Karol Madaj – autor gry „Kolejka” (wyd. IPN). Przełom marca-kwietnia to premiera gry  „Nehemiasz” Łukasza Woźniaka. Prócz tego w drugim lub trzecim kwartale zostanie wydana gra „Rajd na Berlin” Krzysztofa Dytczaka.
Najciekawszą informacją są dalsze plany wydawnictwa: „Myślę, że mogę powiedzieć też, że przyjęliśmy pewne długoterminowe plany wydawnicze sięgające do 2015 roku – między innymi, być może jeszcze w tym roku, fani Magnum Sal znajdą coś dla siebie. W każdym razie mamy nad czym pracować :)”.

A teraz kilka grafik prezentujących grę „Letnisko” i zapowiedź „Nehemiasza”:

gry leonardo 1gry leonardo 2

 

 

 

 

 

 

 

gry leonardo 3gry leonardo 4

 

 

 

 

 

 

 

gry leonardo 6 gry leonardo 5

 

 

 

 

 

 

 

gry leonardo 7gry leonardo 8

 

 

 

 

 

 

 

gry leonardo 9gry leonardo 10

 

 

 

 

 

 

One comment

  1. Uh, Letnisko prezentuje się fantastycznie. Ten klimat – palce lizać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Pyrkonowy Targ Letni – fotostory

Od 30 listopada 2019 r. kiedy to miały miejsce Planszówki na Narodowym, nie byłem na żadnej planszówkowej imprezie. Na Pyrkonowe Targi Letnie czekałem więc z jednej strony z wielkimi nadziejami, z drugiej jednak też z niemałą obawą. PTL miały być bowiem jedynie namiastką corocznego Festiwalu Fantastyki. Cóż, z pewnością rozmach tego wydarzenia był dużo mniejszy, ale ci co byli (w tym ja) na pewno nie mieli czego żałować. Dlaczego? Zobaczcie sami. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap