Home | Audio/Video | Boardgamegirl | Board Game Girl – Konkurs CV z autografem!

Board Game Girl – Konkurs CV z autografem!

CV

Kochani, dzisiaj rozpoczynamy wyjątkowy konkurs! Każda i każdy z Was może wygrać recenzowane przez nas ostatnio CV Filipa Miłuńskiego. Wydawca tego świetnego tytułu, Granna, ma dla nas jeden z pierwszych egzemplarzy, który zostanie podpisany przez Filipa z dedykacją dla zwycięzcy! Ale o szczegółach poniżej:

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na stronie Board Game Girl.

 

2 komentarze

 1. Warszawa, 21.10.2013

  Od: Tomek Temperówka

  Do: Zarząd Fabryki Pełny Piórnik

  Szanowni Państwo!
  W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone na http://www.gamesfanatic.pl z dnia 18.10.2013 zgłaszam swoją osobę na stanowisko: mistrza temperowania, w dziale: wykańczanie kredek. Uważam, że jestem najlepszym żyjącym kandydatem na to stanowisko.

  Nie posiadam wykształcenia zawodowego związanego z ww. stanowiskiem, jednakże odwieczna tradycja rodzinna zachowana we krwi pozwala mi na ubieganie się o pracę w Państwa fabryce. Doświadczenie jakie posiadam w temperowaniu zacząłem nabywać w wieku 3 lat, kiedy to w swoje ręce dostałem pierwszy patyk i ociosałem go dumnie szczerzonymi mleczakami. Z czasem robiłem to coraz lepiej, a samymi zębami operowałem do 9 roku życia, kiedy to straciłem pierwotne uzębienie i dentysta zalecił oszczędzenie nowego na przyszłość. Do moich największych początkowych osiągnięć mogę zaliczyć jedynie wykonanie dwóch kopii rycerskich i zestawu zaostrzonej palisady dla Osady w Stobiernej. Następne lata mojego życia przebiegały w miarę spokojnie, a narzędzia którymi operuję od czasu stałego uzębienia to temperówki ręczne, automatyczne i ostrza specjalistyczne. Odnotuję tu tylko najważniejsze osiągnięcia: wysyłkowa sprzedaż kredek świecowych; współpraca z Fundacją Równy Start i w efekcie utemperowanie kredek drewnianych cienkich w ilości 2 000 000 sztuk dla szkół w Nowosybirsku; wytwarzanie wykałaczek i patyczków do szaszłyków; artystyczna produkcja trzonków do wideł i łopat.
  Jak Państwo widzą, moje życie może i nie polegało głównie na temperowaniu kredek, jednakże w obecnym czasie szukam bezpiecznego zatrudnienia, u porządnego pracodawcy, na mocnych fundamentach, a właśnie za takich Państwa uważam.
  Doświadczenie mam może i skromne, ale proszę zauważyć moje zaangażowanie i miłość poświęconą temperowaniu.
  Moim głównym atutem jest piękny, szczery uśmiech, samowystarczalność na taśmie produkcyjnej, szukanie wyzwań i precyzja wykonywanych zadań. Do wad zaś zaliczyć mogę popadanie w znużenie przy małych zamówieniach, częste koszmary z Pinokiem, a także brak doświadczenia w temperowaniu kredek grubych.

  Uważam, że moja oferta jest interesująca i będę miał przyjemność spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, żeby zaprezentować swoje umiejętności.

  Z poważaniem

  Tomek Temperówka

 2. Obawiam się, że… pkt6. Regulaminu: „Konkurs jest prowadzony na stronie http://www.facebook.com, na profilu „Board Game Girl”.”
  ale list fajny :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*