Home / Wiadomości / Patronaty / Cała Polska gra w RED7!

Cała Polska gra w RED7!

Red_7_plakat_ELIMINACJE bez daty. OficialRuszyły MISTRZOSTWA POLSKI w wielką małą grę.

Red7 w ostatnich miesiącach zrobiło prawdziwą furorę. Gra, która ukazała się w grudniu stała się jednym z najgłośniejszych tytułów 2015 roku. Recenzenci prześcigali się w zachwytach, a u nas pojawiła się ocena 10/10.

Akcję promocyjną „77 premier w 77 dni” wydawca musiał przerwać po przekroczeniu 40 premier, bo… gra wyprzedała się na pniu! Duży nakład gry, który miał starczyć na rok rozszedł się w niecałe 7 tygodni.

„Piekarze mówili, że gorące bułeczki sprzedają się tak dobrze jak RED7 w grudniu” – śmieje się Tomek Międzik z Lucrum Games. Za to teraz wydawca oferuje Mistrzostwa Polski. Można się więc nagrać za wszystkie czasy i wygrać w finale 707zł (oraz 377 i 277 zł za II i III miejsce). Zwycięzca każdych eliminacji otrzyma GRĘ ZE ŚLIWKĄ NA OKŁADCE I LICZBĄ PI W TLE – najnowszą grę od Lucrum Games.

Rozgrywki prowadzone są w wariancie zaawansowanym – po zagraniu na tło karty z liczbą większą niż liczba kart w palecie gracza, gracz dobiera ze stosu kartę.

Pierwsze eliminacje odbyły się na Pyrkonie. Kolejne odbędą się podczas Rzuć Kostką (Warszawa, 23 kwietnia), Gratislavii (Wrocław, 7 maja), Basconu (Bytom, 7 maja), Gnomiconu (Szczyrk, 14 maja). Eliminacje zapowiedział też Hex w Krakowie i Wrocławiu, Kafejka Taktyk we Włocławku, a to dopiero początek! Eliminacje potrwają 7 miesięcy. Aby mogły się odbyć, musi w nich wziąć udział przynajmniej 12 i nie więcej niż 32 uczestników. Finał odbędzie się jesienią w Warszawie (data i miejsce jest w trakcie ustalania, poznamy je do końca czerwca).

Uruchomiona zostanie strona RED7.pl z wszystkimi informacjami. Już dziś możecie pobrać regulamin, a także zgłosić się jako organizator eliminacji: red7@lucrumgames.pl

GamesFanatic.pl jest patronem Mistrzostw Polski RED7.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Terrors of London – wrażenia z pierwszej rozgrywki

Pierwsza partia w Terrors of London za mną. Zagrałem Lilith przeciwko Fenrisowi. Postanowiłem iść drogą czyszczenia decku z bletek i zakup silnych potworów zapewniających kombosy. Mój przeciwnik tymczasem zainwestował w relikty. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap