Home / Wiadomości / Patronaty / Patronat GF: Zombiaki Ameryki

Patronat GF: Zombiaki Ameryki

Zombiaki 3D„… gra, jak na autora Brassa czy Steama, jest dość nietypowa. Oto przed nami pozbawiona negatywnej interakcji gra o przetrwaniu w świecie zombie. Jedynym momentem, w którym wpływamy na innych graczy, jest licytacja następująca na początku każdej z 8 rund, w której w zamian za kluczowe zasoby (paliwo, naboje i adrenalinę), zdobywamy prawo do pierwszeństwa wyboru ścieżki, jaką podąży nasza grupa nieszczęśników uciekająca przed hordami krwiożerczych mózgojadów. Potem każdy z graczy musi już samotnie zmierzyć się ze swoim mrocznym przeznaczeniem, przeszukiwać odkryte lokacje, walczyć za pomocą kostek z zombie lub, rozsądnie, wybrać podanie tyłów.” – tak z jednym z Cotygodników o Zombiakach Ameryki pisał swego czasu KubaP. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś o tej grze zapraszamy do zapoznania się zapowiedzią i instrukcją do gry.

 

Gra Hit Z Road czyli Zombiaki Ameryki zostanie już na początku jesieni wydana w polskiej wersji językowej przez wydawnictwo Rebel. Planowany termin ukazania się gry na półkach sklepowych to druga połowa września, a sugerowana cena detaliczna wyniesie 149.95 .

Jeżeli jesteście ciekawi mechaniki stworzonej przez samego Martina Wallace’a, to zachęcamy do zapoznania się z

POLSKĄ INSTRUKCJĄ

A dla tych, którzy chcą jeszcze więcej zombie przedstawiamy kilka ilustracji z polskiej wersji językowej gry:

zombiaki_ameryki_reklama01

zombiaki_ameryki_reklama03

zombiaki_ameryki_reklama02

 

Źródło filmiku: Asmodee North America

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.