Home / Artykuły / Wywiady / Faidutti pod gradobiciem pytań

Faidutti pod gradobiciem pytań

Na portugalskiej stronie JogoEu możecie przeczytać najnowszy wywiad (link do wersji angielskiej) z Bruno Faiduttim – autorem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Wywiad ilustrowany jest ciekawymi zdjęciami, a Bruno między innymi opowiada o swoich ulubionych grach, autorach oraz zdradza na jaki temat napisał swoją pracę doktorską. Warto przeczytać.

2 komentarze

 1. Avatar

  Thank you for posting this new.

  Hope you enjoy reading the interview.

  Congratulations for this great site of yours.
  I wish to know Polski so that I could better follow you.

  Keep on !

 2. Don Simon

  Flotsi – thanks! Great job with interview! Let’s hope we will post something equally interesting for you – though polish may be required :-).

  Keep up the good work!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Misja: Stworzyć grę! – wywiad z ekipą kanału Historia Bez Cenzury

Myślę, że wielu z Was ogląda na YouTube kanał „Historia bez Cenzury”. Ja go śledzę od lat na bieżąco dzięki czemu – oprócz wielu ciekawostek historycznych – dowiedziałem się m.in. tego, że jego twórcy wydali jakiś czas temu grę planszową Historia bez Cenzury. Misja: Zwycięstwo!, której recenzję mogliście poczytać na GF w lipcu tego roku. Dowiedziałem się też, że ludzie od „Historii bez Cenzury” są dużymi fanami naszego hobby i z chęcią zostali partnerem Dnia Gier Planszowych. Przy tej okazji udało mi się namówić ich na krótki wywiad, w którym opowiadają, kiedy zaczęły się ich przygody z planszówkami, jakie gry lubią najbardziej, jak mają zamiar spędzić DGP i uchylają rąbka swoich dalszych planów wydawniczych. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap