Home | Wiadomości | Konkursy | „Z planszówką wśród zwierząt” – wyniki

„Z planszówką wśród zwierząt” – wyniki

❍ Reading Time: < 1 minute

Pancho i Ja_n segregują zgłoszenia

Z dużym opóźnieniem (za które składam zasłużoną samokrytykę) publikujemy wyniki naszego fotograficznego konkursu. Letnia rywalizacja cieszyła się Waszym… letnim zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody – ha, takie rzeczy tylko u nas (no i jeszcze w grze „trzy karty” na bazarze).Ostateczna kolejność była wypadkową głosów redakcji – każdy z uczestników przysłał kilka zdjęć i wybór nie był sprawą prostą. Ze zwycięzcami skontaktuje się bezpośrednio fundator nagród – firma REBEL. A wszystkich Was zapraszam do zapoznania się z nagrodzonymi zdjęciami i wyrażenia w komentarzach swojego żalu związanego z brakiem własnego zgłoszenia.

I miejsce – gra Fauna – wc

II miejsce – gra Palce w Pralce – Krionah

III miejsce – gra Blefuj – Krzysztof

9 komentarzy

 1. nie widze fotek :(
  mam nadzieje, ze to nie wina wzroku :)

 2. To proste.
  Ponieważ zawierają drastyczne sceny z udziałem zwierząt, pokazują się dopiero jak klikniesz w miejsce gdzie powinny być.
  Możesz spróbować. Tylko nie mów że nie ostrzegałem!

 3. „Dość powiedzieć, że wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody” – czy to oznacza, że przygotowaliście też nagrody pocieszenia dla tych, których prace nie zajęły pierwszych trzech miejsc (w tym, nie ukrywam, dl mnie)?

 4. Buben – dostalem tylko 3 powyzsze zgloszenia na konkurs. Jestes pewien, ze Twoje dotarlo bez przeszkod? Wiem, ze jeden uczestnik zglaszal problemy z poczta, ale zostaly one dosyc szybko rozwiazane…

 5. Nie dostałem co prawda wiadomości zwrotnej-potwierdzenia, ale też nie wiedziałem czy jest ona wysyłana. Mam tę wiadomość w Wysłanych z datą 16 sierpnia 2010, godzina 19:17. Nie popełniłem literówki w adresie mailowym. Hm, nie wiem, co się stało, ale cóż, trudno. To żeby praca nie poszła tak całkiem na marne, zamieszczam link do zdjęcia, jakby ktoś był ciekaw :)

  http://s1236.photobucket.com/albums/ff444/Buben/?action=view&current=zwierzaki-konkurs.jpg

 6. Świetne zdjęcie buben!
  Wzrok zwierzątek, które czują się podglądane grając na kasę w Osadników bezcenny! :)
  Żądam nagrody dla bubena!

 7. Buben, szkoda, wielka szkoda że zdjęcie nie doszło… bo jest świetne!

 8. Buben, nie wypada żeby takie zdjęcie poszło na marne. Zaraz coś wykombinujemy.

 9. Wow, dzięki za zainteresowanie i docenienie :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*