Home / Wiadomości / Zapowiedzi / Konwój – nowa gra ze stajni Portalu

Konwój – nowa gra ze stajni Portalu

Na stronie wydawnictwa Portal pojawiła się obszerna zapowiedź nowej gry karcianej – Konwoju. Jest to asymetryczna gra dla dwóch graczy, w której jeden z graczy dowodzi konwojem Molocha, którego celem jest zniszczyć Nowy Jork, zaś drugi z graczy wciela się w rolę obrońców Posterunku, których celem jest zatrzymać marsz maszyn. Od grudnia 2011 gra była prezentowana na licznych konwentach, jej premiera przewidziana jest na czerwiec 2012. Galeria kart oraz szerszy opis gry znajdują się na stronie Konwoju.

2 komentarze

  1. Nieźle się zgraliście z kampanią PZU, w której mamy „ducha molocha” (swoją drogą Rewiński bez brody, jest jak Chuck bez brody) ;-)

    http://wyborcza.pl/1,75248,11709839,PZU_startuje_z_nowa_kampania__W_glownej_roli_Molocha.html

  2. Co do Rewińsiego – nie poznałem go, dopóki się nie odezwał :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap