Home / Gra Roku / Edycja 2013 / Sylwetki Kapituły – Łukasz Juszczak

Sylwetki Kapituły – Łukasz Juszczak

Sylwetka 2Wbrew powszechnym trendom, wszystko NIE zaczęło się od Magii i Miecza. Nie było też Osadników z Catanu (w których do tej pory nie miał okazji zagrać!). Na początku była … niechęć do planszówek, które kojarzyły mu się z losową zabawą w stylu Chińczyka. Powodem była kostka, która stała się swoistym stygmatem gier i przez którą, od czasów dzieciństwa miał bardzo długą przerwę w graniu.

Jak niechęć została przekuta w chęć, co hoduje, co siorbie i na czym jeździ Uncle Lion, tego dowiecie się z artykułu o nowym członku Kapituły na stronie planszowagraroku.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Misja: Stworzyć grę! – wywiad z ekipą kanału Historia Bez Cenzury

Myślę, że wielu z Was ogląda na YouTube kanał „Historia bez Cenzury”. Ja go śledzę od lat na bieżąco dzięki czemu – oprócz wielu ciekawostek historycznych – dowiedziałem się m.in. tego, że jego twórcy wydali jakiś czas temu grę planszową Historia bez Cenzury. Misja: Zwycięstwo!, której recenzję mogliście poczytać na GF w lipcu tego roku. Dowiedziałem się też, że ludzie od „Historii bez Cenzury” są dużymi fanami naszego hobby i z chęcią zostali partnerem Dnia Gier Planszowych. Przy tej okazji udało mi się namówić ich na krótki wywiad, w którym opowiadają, kiedy zaczęły się ich przygody z planszówkami, jakie gry lubią najbardziej, jak mają zamiar spędzić DGP i uchylają rąbka swoich dalszych planów wydawniczych. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap