Home | Wiadomości | Konkursy | Konkurs na nazwę gry rozstrzygnięty!

Konkurs na nazwę gry rozstrzygnięty!

❍ Reading Time: < 1 minute

kartka 32W imieniu jury konkursu na nazwę gry w klimacie Kolejki bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom. Otrzymaliśmy ponad 400 osobo-propozycji! Ponieważ liczba potencjalnych tytułów była przeogromna, wybór jednego z nich był bardzo trudny.

Do finału konkursu weszły takie nazwy jak: Życie na kartki, Towar reglamentowany, Reglamentacja, Gra na kartki, Spekulanci, To się załatwi!, Kartki, Bony i Talony oraz Ocet i musztarda. Zdecydowanie najczęściej proponowanym tytułem było słowo Reglamentacja. Taki tytuł wskazały 24 osoby. Słowo kartka było odmieniane na różne sposoby w 105 zgłoszeniach, aczkolwiek żadna z propozycji nie miała zdecydowanej przewagi. W związku ze zwycięstwem Reglamentacji w statystykach i wyraźnym wskazaniem na słowo kartka, jury konkursu postanowiło połączyć w jedno dwie propozycje.

 Drodzy Państwo, nazwa nowej gry będzie brzmieć: Reglamentacja. Gra na kartki.

Dziękujemy wszystkim pomysłodawcom Reglamentacji oraz Gry na kartki!  Z uwagi na nieoczekiwany przebieg konkursu, jury skorzystało z możliwości powiększenia puli nagród. Spośród autorów zwycięskiej propozycji wylosowaliśmy trzy osoby, które otrzymają zestaw wszystkich gier IPN. Są nimi: Michał Dybaczewski, Sławomir Rafalski i Ewa Słomka, spośród wszystkich pozostałych osób biorących udział w konkursie wylosowaliśmy sześć osób, które otrzymają zestaw Kolejka z Ogonkiem: Jolanta Nowak, Ryszard Ryszewski, Iwona Szpetalska, Patricia Welikow, Przemysław Wojtkowiak oraz Joanna Wolska-Korytek. Pozostałym osobom, które wskazały na jeden z członów tytułu prześlemy w prezencie kieszonkową wersję gry ZnajZnak. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*