Home / Wiadomości / Wydarzenia / Planszówki na Narodowym – fotorelacja

Planszówki na Narodowym – fotorelacja

Kolejna edycja Warszawskiego Festiwalu Gier Planszowych podobnie jak rok temu ściągnęła tłumy na Stadion Narodowy.  Jak podał organizator czyli Stowarzyszenie Rozwiń się na Planszówki  na Narodowym wybrało się dokładnie 5305 osób, którym pomagała spora grupa wolontariuszy, bo aż 225.

Przestrzeń przeznaczona dla graczy było dokładnie taka sama jak rok temu. Wtedy sprawdziła się bardzo dobrze, tak więc w tym roku nie było inaczej. Wydawców przybyło więcej, tak więc sporo czasu można było spędzić szukając okazji sprzedażowych. Turnieje odbywały się w oddzielnych pomieszczeniach, dzięki czemu ich organizacja przebiegała sprawnie. Wśród kilku sal do grania zazwyczaj do jednej (tej przeznaczonej dla wytrawnych graczy) trzeba było nieco postać w kolejce. Widać ewidentnie, że na festiwal przybyło dużo osób grających regularnie. Jedyny minus całego wydarzenie jest taki, że gospodarz niestety nie udostępnił  większej powierzchni stowarzyszeniu, dlatego i tym razem, cześć osób musiało odczekać swoje przed wejściem. Ale już można było usłyszeć zapowiedzi, że za rok będzie więcej powierzchni. I takiej obietnicy się trzymajmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Ostatnia próba – Detektywistyczny destylat

Na Wspieram.to trwa właśnie zbiórka katowickiej kawiarni Ludiversum zorganizowana w związku z ogólnie panującą obecnie sytuacją, o której wszyscy bardzo dobrze wiemy. Ciężko prowadzić lokal, który oprócz kawy oferuje odwiedzającym planszówki i miejsce do grania, kiedy nie można wpuszczać nikogo do środka. Warto zajrzeć. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap