Home | Wiadomości | Konkursy | Konkurs Noworoczny

Konkurs Noworoczny

❍ Reading Time: 2 minutes

I tak oto dzisiaj dobiega końca roku 2014.  Mam nadzieje, że większość z Was ma jakieś ciekawe plany na dzisiejszy wieczór i choć część z Was usiądzie może do planszy przed tańcami czy też po. By umilić Wam początek Nowego Roku 2015 zapraszamy do konkursu, gdzie do wygrania jest 5 sporych pudełek. Wasze zadanie nie będzie proste…

Koniec roku to czas podsumowań i noworocznych obietnic. Na podsumowanie roku 2014 przyjedzie jeszcze pora a tymczasem postanowiliśmy Was wypytać o postanowienia noworoczne, oczywiście związane z grami planszowymi. Może w Waszej kolekcji jest więcej gier w które nie graliście i chcecie to zmienić, a może w końcu zdobędziecie wszystkie gry Stefana Felda, a może nie będziecie wydawać więcej niż 200 zł na planszówki miesięcznie? Czekamy na Wasze propozycje, które będziemy oceniać głównie pod kątem pomysłowości i poczucia humoru. Jedna osoba w ramach formularzu może przesłać do pięciu postanowień noworocznych.

Na Wasze prace czekamy do niedzieli, 11  stycznia 2015 do godziny 23.59. W redakcji wybierzemy najciekawsze  propozycje, wśród których zostaną rozlosowane poniższe nagrody.

Formularz do przesyłania prac

Uwaga: używany formularz potwierdza przesłanie pracy jedynie poprzez wyświetlenie strony z podziękowaniami za udział w konkursie.

Do wygrania następujące gry:

Szczegółowy regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu

1. Organizatorem „Konkursu Noworocznego” (dalej „Konkurs”) jest serwis GamesFanatic.pl.

2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).

3. Konkurs trwa od 31.12.2014 r. od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu do 11.01.2015 r., do godziny 23:59.

4. Konkurs jest prowadzony na stronie serwisu www.gamesfanatic.pl

5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

7. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.

8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

9. Konkurs polega na przesłaniu pracy na zadanie konkursowe. Z przesłanych prac redaktorzy serwisu Games Fanatic wybiorą zwycięzców.

10. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

11. W Konkursie można wygrać nagrody wymienione na stronie konkursu.

12. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu maksymalnie tygodnia po zakończeniu terminu przesyłania odpowiedzi w danej odsłonie konkursu.

13. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny oraz telefon komórkowy na adres: contact@gamesfanatic.pl

14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.

15. Nagrody wysyła Organizator do 21 (dwudziestu jeden) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

Sponsorzy konkursu

rebel lucrum_male egmont

3 komentarze

  1. Kiedy wyniki zostaną ogłoszone? :)

  2. Czy konkurs został anulowany? Bo wyniki miały być najpóźniej w ciągu tygodnia od niedzieli 11 stycznia… Pozdrawiam

  3. Nic nie zostało anulowane, po prostu organizator ma nieco mniej czasu ostatnio. Wyniki będa ogłoszone w czwartek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*