Home / Wiadomości / Aktualności / Gra Roku 2016 – Przedstawiamy Kapitułę!

Gra Roku 2016 – Przedstawiamy Kapitułę!

Gra RokuTrwa I etap wyborów Gry Roku 2016. I będzie jeszcze trwał do 9 września. Wtedy to spośród wielu zakwalifikowanych do konkursu gier Kapituła wyłoni tytuły, które już w dużo mniejszej grupie znajdą się w II etapie zmagań. Skoro więc tak wiele zależy od tak niewielu, na stronie Planszowej Gry Roku przedstawiamy Kapitułę – znajdziecie tam krótkie notki informacyjne o każdym jurorze oraz zdjęcie. Na pewno wielu z nich znacie ze swoich ulubionych serwisów i blogów planszówkowych, z forum lub z konwentów. Zapraszamy do poznania Waszych reprezentantów! :)

 

KAPITUŁA KONKURSU GRA ROKU 2016

 

Równocześnie przypominamy o trwającym plebiscycie graczy Planszowe Gram Prix organizowanym przez serwis Board Times!

 

PATRONI MEDIALNI KONKURSU GRA ROKU 2016:

logo_boardgamegirl

3 komentarze

  1. Avatar

    OMG! Hasiok i Tojza – recenzent gier o seksie, który pewnie właśnie odkrył. To nawet lepsze niż powołanie swego czasu śp. Ireneusza Sekuły na prezesa Głównego Urzędu Ceł ;)

  2. Avatar

    Czy Kapituła powinna zagrać we wszystkie gry jakie są zakwalifikowane do konkursu? Jeśli tak to bardzo współczuję…

  3. Veridiana

    Każdy członek Kapituły powinien dołożyć wszelkich starań, aby poznać jak najwięcej z zakwalifikowanych tytułów. Niemniej, jesteśmy realistami i wiemy, że poznanie wszystkich gier przez wszystkich członków jest niemożliwe. Niemniej, w tak dużym gronie, każdy tytuł będzie w ogólnym rozrachunku na pewno znany co najmniej kilku osobom i jeśli jest dobry, to bez problemu przejdzie dalej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Konkurs instagramowy – rozwiązanie

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na naszym Instagramie w pierwszych 100 postach było aż 25 zdjęć gier od FoxGames …