Home / Wiadomości / Aktualności / Gra Roku 2016 – Przedstawiamy Kapitułę!

Gra Roku 2016 – Przedstawiamy Kapitułę!

Gra RokuTrwa I etap wyborów Gry Roku 2016. I będzie jeszcze trwał do 9 września. Wtedy to spośród wielu zakwalifikowanych do konkursu gier Kapituła wyłoni tytuły, które już w dużo mniejszej grupie znajdą się w II etapie zmagań. Skoro więc tak wiele zależy od tak niewielu, na stronie Planszowej Gry Roku przedstawiamy Kapitułę – znajdziecie tam krótkie notki informacyjne o każdym jurorze oraz zdjęcie. Na pewno wielu z nich znacie ze swoich ulubionych serwisów i blogów planszówkowych, z forum lub z konwentów. Zapraszamy do poznania Waszych reprezentantów! :)

 

KAPITUŁA KONKURSU GRA ROKU 2016

 

Równocześnie przypominamy o trwającym plebiscycie graczy Planszowe Gram Prix organizowanym przez serwis Board Times!

 

PATRONI MEDIALNI KONKURSU GRA ROKU 2016:

logo_boardgamegirl

3 komentarze

  1. OMG! Hasiok i Tojza – recenzent gier o seksie, który pewnie właśnie odkrył. To nawet lepsze niż powołanie swego czasu śp. Ireneusza Sekuły na prezesa Głównego Urzędu Ceł ;)

  2. Czy Kapituła powinna zagrać we wszystkie gry jakie są zakwalifikowane do konkursu? Jeśli tak to bardzo współczuję…

  3. Veridiana

    Każdy członek Kapituły powinien dołożyć wszelkich starań, aby poznać jak najwięcej z zakwalifikowanych tytułów. Niemniej, jesteśmy realistami i wiemy, że poznanie wszystkich gier przez wszystkich członków jest niemożliwe. Niemniej, w tak dużym gronie, każdy tytuł będzie w ogólnym rozrachunku na pewno znany co najmniej kilku osobom i jeśli jest dobry, to bez problemu przejdzie dalej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*