Home / Wiadomości / Patronaty / PATRONAT GF: Oświęcimski Festiwal Gier

PATRONAT GF: Oświęcimski Festiwal Gier

Firma Palabras oraz Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Książki w Oświęcimiu serdecznie zapraszają 10 czerwca na letnią edycję Oświęcimskiego Festiwalu Gier. Siódme wspólne granie rozpocznie się o godzinie 12:00 na Rynku Głównym i zakończy w godzinach wieczornych.

Ta edycja będzie rekordowa! − zapewniają organizatorzy wydarzenia. − Dla uczestników przygotowaliśmy masę atrakcji – od rozgrywek o tytuł mistrza, przez turnieje i walkę o najlepsze Tempo, aż po eliminacje do Mistrzostw Polski w aż dwóch tytułach. Nie zabraknie również wypożyczalni z ponad 350 tytułami, gier wielkoformatowych, obiegówki z nagrodami, prezentacji i nauki gier, bogatego wyboru w sklepiku oraz strefy plastycznej dla najmłodszych. W tym roku do wachlarza atrakcji dołączy także fotobudka!

Rozgrywki o tytuł mistrza:

13:00 – Przewrotne motylki (wiek: od 5 do 7 lat)

14:30 – Kingdomino (wiek: od 8 do 13 lat)

15:00 – Haru Ichban (wiek: od 8 do 108 lat)

Turnieje:

12:30 – 16:00 – walka o najlepsze Tempo

16:00 – 18:00 – wielkoformatowe Speed Cups

16:00 – 18:00 – gra plenerowa Mölkky

Eliminacje do Mistrzostw Polski:

17:30 – Domek

17:30 – Catan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: Rusza przedsprzedaż New Frontiers

New Frontiers to gra planszowa wykorzystująca mechanikę budowy silniczka, w której gracze budują swoje kosmiczne imperia, odkrywają i kolonizują planety, nabywają technologie, produkują i sprzedają towary. Dzięki unikalnemu mechanizmowi wyboru akcji, w którym gracze korzystają z Akcji wybranych przez ich rywali, gra jest emocjonująca dla wszystkich w każdym momencie rozgrywki. New Frontiers zachwyca dynamiczną rozgrywką, silną interakcją między graczami, piękną grafiką oraz nastrojowym klimatem science-fiction.