Home / Wiadomości / Wydarzenia / Cała Polska gra w planszówki!

Cała Polska gra w planszówki! 10.10 - DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

To niezwykłe, ale w kalendarzu świąt nietypowych nie ma… DNIA GIER PLANSZOWYCH. Jest dzień czarnego kota, Czerwonego Kapturka, nawet dzień dziwaka, dzień naleśników, a nie mamy dnia gier planszowych!!!

To trzeba zmienić! Od tego roku już będzie!

Dzień gier planszowych

Jeszcze 10 miesięcy (a może tylko 10 miesięcy!) dzieli nas od tego dnia, a my już myślimy jak się do niego przygotować. I zaczynamy odliczanie…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Patronat GF: GRAMY – relacja z festiwalu

Festiwal Gramy od jakiegoś czasu wyrasta na prawdziwe święto planszówkowiczów, ponieważ koncentruje się na tym, co dla nas najważniejsze, czyli… na grach planszowych. Owszem zdarzają się dziwne stoiska (w końcu dla niektórych liczy się także zabawa;) ), ale naprawdę nie będziemy narzekać, że nie ma w co pograć. Żadnego natłoku artystycznych bibelotów, koszulek, kolczyków i mydła i powidła. Wydawnictwa, prototypy, nowości z Essen (które w tym roku były TŁUMACZONE! tak nie dość, że pachnące świeżością pudełka, to jeszcze od razu mogliśmy rozegrać partyjkę), wielki games room, turnieje… Świat gier bez prądu w najlepszym wydaniu. Zobaczcie, co udało nam się poznać i jakie wrażenia nam towarzyszyły!