Home / Wiadomości / Wydarzenia / Opolska Noc Kultury – Spotkanie z grami planszowymi

Opolska Noc Kultury – Spotkanie z grami planszowymi

Klub Gier Planszowych „Planszowe Opole”, w ramach opolskiej Nocy Kultury, zaprasza na spotkanie z grami planszowymi i karcianymi.

W czasie spotkania będzie można zapoznać się z najnowszymi oraz najpopularniejszymi tytułami gier. Impreza skierowana jest zarówno do osób już grających i znających temat, jak również do osób, które może właśnie dzięki temu spotkaniu rozpoczną przygodę z grami planszowymi. Dodatkowymi atrakcjami Nocy Kultury prezentowanymi przez Politechnikę Opolską (gospodarza imprezy) będą projekcje filmów (polskich i chińskich), muzyka filmowa oraz pokaz tradycyjnego, chińskiego parzenia herbaty połączonego z degustacją. Przez cały czas będzie czynna kawiarnia z kawą, herbatą i ciastkami.

Noc Kultury rozpocznie się o godz. 20:00 w dniu 5.06.2010r. w budynku „Łącznik” przy ul. Mikołajczyka 16 w Opolu.

2 komentarze

 1. Avatar

  O rany, zaczynacie o 20.?
  No to nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse wpaść :P :(

  Chyba że się zawezmę i się umówimy (takie logiczne „i”) i zrobię sobie nockę gier ;)

  pozdro

 2. Avatar

  @Browarion: ja w ogóle nie wiem nad czym się zastanawiasz.. :) zaweźmij się i przyjeżdżaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sklep z grami planszowymi planszomania.pl
x

Check Also

Planszówki w Spodku – (GFoto)relacja

Okiem Pingwina Planszówki w Spodku. Edycja czwarta za nami. Internet huczał, więc kto go śledził wie wszystko, a dla tych co nie śledzili mainstreamu tylko napiszę że atmosfera była cudowna, frekwencja dopisała (ale reżim sanitarny staraliśmy się pilnować – bez uszczerbku oczywiście dla dobrego samopoczucia) i Planszówki w Spodku są imprezą, na której po prostu wstyd nie być ;) Tyle dobra ile się tu przewaliło przez stoiska i stoliki do gry doceni każdy, kto choć odrobinę kocha planszówki. Udostępnij: Facebook Twitter LinkedIn More

Share via
Copy link
Powered by Social Snap